Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

LAJT – taniec indyjski: bharatanatjam i odissi

16.06.2019, 18:00
WSTĘP: wolny

Latająca Akademii Języków Tańca zaprasza do wspólnej rozmowy na temat dwóch klasycznych tańców indyjskich: południowego bharatanatjam i północnowschodniego odissi.

Dyskusję poprzedzi pokaz obu technik – odissi zaprezentuje nasza członkini, tancerka i kulturoznawczyni Zuzanna Kann-Skorupska, a bharatanatjam tancerka z dwudziestotrzyletnim stażem Marta Krzemień-Ojak.

Gośćmi spotkania będą również:

Aleksandra Michalska Singh – indolożka, drawidolożka, tancerka bharatanatjam, odissi i serajkela ćhau, nauczycielka jogi, choreoterapeutka, od dziesięciu lat mieszkająca na stałe w Delhi, w Indiach;

Anna Łopatowska – aktorka, studiowała sztukę kudiyattam (klasyczny teatr indyjski) w Kerala Kalamandalam Academy of Arts. Jest pierwszą cudzoziemką dopuszczoną do nauki pilnie strzeżonej przez stulecia sztuki keralskiego teatru świątynnego. Jako pierwsza cudzoziemka otrzymała również pozwolenie na publiczne demonstrowanie sztuki kudiyattam w Indiach i poza nimi, założycielka Teatru Tańca Nataraja.

 

Spotkanie poprowadzi Hana Umeda.