KROM POLISH OPEN 2022 | 3. Mistrzostwa Polski w Kendamie

29.10.2022, 11:00-18:00
WSTĘP: Wolny

Zapraszamy na 3. Mistrzostwa Polski w Kendamie – tradycyjnej zabawki zręcznościowej wywodzącej się z Azji. Na wydarzenie zjadą najlepsi gracze z Polski i zagranicy.

Oprócz głównej konkurencji, która wyłoni tegorocznego Mistrza Polski, odbędą się również konkurencje i zabawy dla mniej zaawansowanych, a także dla zupełnie początkujących. W trakcie zawodów kendamowych nie zabraknie oczywiście także niesamowitych zawodników o umiejętnościach robiących na wszystkich ogromne wrażenie.
Zapraszamy wszystkich niezależnie od stopnia zaawansowania i wieku do wspólnej zabawy. Wydarzenie i zabawa od lat popularyzowane są w Polsce przez Muzeum Azji i Pacyfiku i MiejskieSporty.pl.  Mistrzostwa Polski w Kendamie.

Miejsce:

Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie
Solec 24, Warszawa
29 października, 11:00 – 18:00

Wstęp: wolny, Liczba miejsc ograniczona
Koszt wejścia na wystawy muzeum płatny osobno (ulgowy 9 zł, normalny 15 zł)

Organizatorzy: Miejskie Sporty Muzeum Azji i Pacyfiku KROM Kendama Polska