KROM Polish Kendama OPEN 2021

2.10.2021, 12:00

Już w najbliższą sobotę 2. października o godzinie  w Muzeum Azji i Pacyfiku odbędzie się tegoroczna edycja Mistrzostw Polski w Kendamie.

Na wydarzenie zjadą najlepsi gracze z Polski i zagranicy. Oprócz głównej konkurencji, która wyłoni tegorocznego Mistrza Polski, odbędą się również konkurencje i zabawy dla mniej zaawansowanych, a także dla zupełnie początkujących, także wpadajcie śmiało. W trakcie zawodów kendamowych nie zabraknie oczywiście także niesamowitych zawodników o umiejętnościach robiących na wszystkich ogromne wrażenie. Podczas Polish Kendama Open gośćmi specjalnymi z teamu Krom Kendama w Kopenhadze będą Albert J. Kirvesmäki oraz Markus Lander.

Zapraszamy wszystkich niezależnie od stopnia zaawansowania i wieku do wspólnej zabawy. Wydarzenie i zabawa od lat popularyzowane są w Polsce przez Muzeum Azji i Pacyfiku im. Andrzeja Wawrzyniaka i Miejskie Sporty .

W celu zapisania się na zawody należy przesłać maila na adres kendama@miejskiesporty.pl wraz z informacją, w której kategorii bierzesz udział, imię i nazwisko oraz nazwę konta na instagramie. Można wybrać jedną z trzech kategorii beginner, intermediate lub open. Daj nam również znać czy bierzesz udział w niezależnym freestyle.

Organizatorzy:
Miejskie Sporty