Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

KROM Polish Kendama OPEN 2021

2.10.2021, 12:00

Już w najbliższą sobotę 2. października o godzinie  w Muzeum Azji i Pacyfiku odbędzie się tegoroczna edycja Mistrzostw Polski w Kendamie.

Na wydarzenie zjadą najlepsi gracze z Polski i zagranicy. Oprócz głównej konkurencji, która wyłoni tegorocznego Mistrza Polski, odbędą się również konkurencje i zabawy dla mniej zaawansowanych, a także dla zupełnie początkujących, także wpadajcie śmiało. W trakcie zawodów kendamowych nie zabraknie oczywiście także niesamowitych zawodników o umiejętnościach robiących na wszystkich ogromne wrażenie. Podczas Polish Kendama Open gośćmi specjalnymi z teamu Krom Kendama w Kopenhadze będą Albert J. Kirvesmäki oraz Markus Lander.

Zapraszamy wszystkich niezależnie od stopnia zaawansowania i wieku do wspólnej zabawy. Wydarzenie i zabawa od lat popularyzowane są w Polsce przez Muzeum Azji i Pacyfiku im. Andrzeja Wawrzyniaka i Miejskie Sporty .

W celu zapisania się na zawody należy przesłać maila na adres kendama@miejskiesporty.pl wraz z informacją, w której kategorii bierzesz udział, imię i nazwisko oraz nazwę konta na instagramie. Można wybrać jedną z trzech kategorii beginner, intermediate lub open. Daj nam również znać czy bierzesz udział w niezależnym freestyle.

Organizatorzy:
Miejskie Sporty
Muzeum Azji i Pacyfiku
KROM Kendama Polska