Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

Koncert Taal-Naad – Jignesh Sheth & Supratik Sengupta

12.05.2018, 18:00
WSTĘP: 30 zł, 25 zł

12 maja zapraszamy na koncert muzyki indyjskiej „TAAL – NAAD”.
Wystąpią: Jignesh Sheth, wirtuoz tabli oraz Supratik Sungupta, wirtuoz sitaru. Koncert odbędzie się w ramach naszego cyklu spotkań „Wszystkie dźwięki Azji. Na muzycznych szlakach Bliskiego i Dalekiego Wschodu”, promującego ekspozycję stałą „Strefa dźwięków”.

Jignesh Sheth – wirtuoz indyjskich bębnów tabla, założyciel szkoły muzycznej Versatile. Zdobył liczne nagrody w prestiżowych konkursach muzycznych. Występował zarówno na indyjskich festiwalach jak i międzynarodowych, m.in. w Egipcie i Libii. Bierze udział w międzynarodowych projektach muzycznych.

Supratik Sengupta – wirtuoz sitaru, muzykolog i nauczyciel gry na sitarze. Laureat prestiżowych konkursów muzycznych w Indiach. Wielokrotnie koncertował zagranicą, m.in. we Francji, Anglii, Niemczech, Chinach i Bangladeszu. Regularnie współpracuje z indyjskimi stacjami radiowymi i telewizyjnymi oraz organizacją ICCR, promującą kulturę indyjską na świecie.

Sobota, 12 maja 2018 r., godz. 18.00
Muzeum Azji i Pacyfiku, ul. Solec 24 w Warszawie

WSTĘP: 30 zł, 25 zł

Organizacja: kustosz Karolina Krzywicka