Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

Koncert „Nowa muzyka Indonezji” – Juan Arminandi & Raja Kirik

22.02.2020, 18:00
WSTĘP: 35, 30 zł

22 lutego zapraszamy na koncert „Nowa muzyka Indonezji” w wykonaniu muzyków indonezyjskich: Juana Arminandi oraz duetu Raja Kirik, który tworzą Yennu Ariendra i J. Mo’ong Santoso Pribadi.

Juan Arminandi (Pontianak) – młody muzyk i kompozytor, który w swoich utworach inspiruje się tradycją muzyczną zachodniego Kalimantanu. Wykona napisane przez siebie kompozycje na keledi’ (tradycyjną harmonijkę ustną) oraz na zbudowany przez siebie instrument, zainspirowany brzmieniem tradycyjnych instrumentów sape’ i selodang, który nazwał MU74n (mutant).

Raja Kirik (Yogyakarta) – Yennu Ariendra i J. Mo’ong Santoso Pribadi, zainspirowani tańcem transowym jaranan buto wywodzącym się ze wschodniej Jawy oraz historią oporu i walki Jawajczyków z holenderskimi kolonizatorami, stworzyli projekt muzyczny Image of the Giant. Swoje kompozycje wykonują na samodzielnie zbudowanych instrumentach, inspirowanych gamelanem, które łączą z muzyką elektroniczną tworząc unikalne brzmienia.

Bilety: 35 zł, 30 zł (ulgowy) dostępne są także w przedsprzedaży, codziennie w godz.10.00-18.00, oprócz poniedziałków.
Liczba miejsc ograniczona.

Organizacja:
dr Marianna Lis, Akademia Sztuk Teatralnych im. St. Wyspiańskiego w Krakowie Wydział Teatru Tańca w Bytomiu, Karolina Krzywicka (MAiP)

Patronat medialny: Magazyn „Glissando”