Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

Koncert ALA L-ANDALUSIA – Gerard Edery & Friends

27.11.2021, 18:00
WSTĘP: Bilety: 40 zł, 35 zł

Zapraszamy na koncert muzyki andaluzyjskiej, którą ukształtowały przenikające się tradycje muzyczne Arabów i Żydów, rozkwitające w południowej Hiszpanii i północnej Afryce.

Muzyka znana jako Ala l-Andalusia narodziła się na dworach wielkich władców i mecenasów sztuki w Kordobie, Sewilli i Granadzie, gdzie arabscy, żydowscy i chrześcijańscy muzycy i poeci
występowali razem. Żydzi również odegrali kluczową rolę w wykonywaniu arabsko-andaluzyjskiej muzyki w marokańskich miastach: Fezie, Rabacie i Tetuanie, które stały się głównymi centrami tej tradycji.

Wystąpią:

Gerard Edery – wokal, gitara, saz, setar
Marcin David Król – skrzypce,
Lucjan Szaliński-Bałwas – altówka, skrzypce,
Robert Siwak – instrumenty perkusyjne

www.gerardedery.com

Sobota, 27 listopada 2021 r., godz. 18.00
Muzeum Azji i Pacyfiku, ul. Solec 24 w Warszawie

Bilety: 40 zł, 35 zł
Bilety dostępne w przedsprzedaży w sklepie muzealnym, codziennie w godz. 12.00-18.00 (oprócz poniedziałków).

Liczba miejsc ograniczona!
Koncert organizowany zgodnie z zachowaniem zasad sanitarnych. Obowiązuje zasada zasłaniania ust i nosa, zgodnie