Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

Kobiety na szlaku – trekking w Himalajach

7.03.2017

7 marca zapraszamy na spotkanie z Katarzyną Mazurkiewicz „KOBIETY NA SZLAKU – TREKKING W HIMALAJACH”, w ramach cyklu „Z himalajskich szlaków”.

Opowieść o kobietach spotkanych w Himalajach: żyjących w niełatwych warunkach mieszkankach najwyższych gór świata, kobietach wędrujących z pielgrzymkami do górskich sanktuariów i turystkach szukających na trekkingowych szlakach przygody.
Katarzyna Mazurkiewicz od ponad dwudziestu lat wędruje po Himalajach z grupami jako przewodnik górski. Na urlop też jeździ w Himalaje, najczęściej wędruje z mężem, czasem solo (raczej z lokalnymi przewodnikami niż samotnie). Lubi długie trekkingi z nocowaniem w namiocie, spanie pod rozgwieżdżonym niebem, przeprawy przez górskie potoki. Opowie o górskich wędrówkach z perspektywy kobiety i o tym, dlaczego nie chciała poprowadzić wyprawy trekkingowej „tylko dla kobiet”. Najbardziej ceni sobie chwile spędzone z ludźmi z himalajskich szlaków: mieszkańcami, pielgrzymami, turystami. Takich spotkań nie da się zaplanować a do tego są niepowtarzalne.
Spotkanie w ramach cyklu „Z himalajskich szlaków”.

Katarzyna i Andrzej Mazurkiewiczowie prowadzą od 1994 r. Agencję Podróżniczą Terra Incognita. Są podróżnikami, przewodnikami trekkingowymi po Himalajach, autorami i prekursorami profesjonalnych pokazów slajdów podróżniczych.
Zajmują się zawodowo fotografią podróżniczą oraz organizacją wyjazdów trekkingowych i poznawczych, współpracują z rozgłośniami radiowymi, organizują Festiwal Slajdów Podróżniczych TERRA, który cieszy się dobrą marką i gromadzi wielu widzów Zbierając materiały do pokazów slajdów i przygotowując nowe trasy odbyli wiele prywatnych wypraw w różne rejony Azji. Lubią wracać w te same miejsca, szczególnie chętnie wracają do Indii a zwłaszcza w indyjskie Himalaje. http://www.terra.waw.pl/, http://www.festiwalterra.pl/

Organizacja: Karolina Krzywicka – Muzeum Azji i Pacyfiku i Terra Incognita – www.terra.waw.pl

 

Liczba miejsc ograniczona. Bardzo prosimy o punktualne przybycie. Osoby spóźnione więcej niż 15 min mogą nie zostać wpuszczone na wydarzenie.