Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

Kiyokatsu Matsumiya i japoński papier z Echizen – spotkanie

8.06.2019, 18:00
WSTĘP: wolny

Zapraszamy na kilkudniowy pokaz zatytułowany „Kiyokatsu Matsumiya i japoński papier z Echizen”, który potrwa od 4 do 8 czerwca 2019 roku.

Wydarzeniem towarzyszącym pokazowi będzie spotkanie z artystą, podczas którego zaprosimy do dyskusji na temat możliwości tworzenia przy użyciu tradycyjnego japońskiego papieru washi. Spotkanie odbędzie się 8 czerwca o godz. 18.00.

Kiyokatsu Matsumiya, artysta urodzony w 1951 roku w prefekturze Fukui w Japonii, uprawia malarstwo, tworzy formy przestrzenne, instalacje, projekty wnętrz. Ważnym czynnikiem przy tworzeniu jego prac jest materiał, jakim się posługuje. Wszystko, co tworzy wykonane jest z washi, czyli tradycyjnego papieru japońskiego. Znakiem rozpoznawczym jego twórczości jest łączenie różnych tworzyw: washi i farby olejnej, washi i żelaza, washi i gałęzi drzew, czy też washi i ceramiki.

Artysta organizuje wystawy indywidualne i grupowe na całym świecie oraz pracuje nad wieloma projektami. Od lat współpracuje z krakowskim Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha. W Muzeum Azji i Pacyfiku gości po raz pierwszy. 6 i 7 czerwca będzie można spotkać go na wystawie i porozmawiać o jego pracy (za pośrednictwem towarzyszącej mu pani Osada, również twórczyni papieru washi). Dodatkową atrakcją jest możliwość bezpośredniego kontaktu z pracami, dotknięcia papieru i własnoręcznego poznania jego niezwykłych właściwości.