WYDARZENIA

Image article

„KARAGÖZ turecki teatr cieni” – warsztaty rodzinne

3.12.2016, 10.15-14.00
WSTĘP: 25 zł

Szanowni Państwo. mamy już komplet rezerwacji na obie grupy i nie przyjmujemy nowych zgłoszeń. Zapraszamy na kolejne edycje naszych warsztatów rodzinnych, o których będziemy informować.

————————————————————————————————————————————————–

Zapraszamy na  warsztaty rodzinne tradycyjnego tureckiego teatru cieni KARAGÖZ, które poprowadzą UMUT NEBIOĞLU – artysta teatru cieni, założyciel Teatru Ka, uczeń najstarszego tureckiego mistrza teatru Kragöz i MONIKA WYRZYKOWSKA – członkini zespoły Teatru Ka, lalkarka, instruktorka arteterapii pracująca metodą dramy.

Podczas warsztatów dzieci obejrzą fragment oryginalnego spektaklu teatru Karagoz, poznają legendę związaną z powstaniem teatru cieni w Turcji, wykonają lalki głównych bohaterów tureckiego teatru cieni oraz poznają podstawy animowania.

Przygotują też własne etiudy związane z wspomnianą legendą, które będą mogły zaprezentować kolegom, koleżankom i rodzicom.

Informacje praktyczne:

Warsztaty odbędą się w sobotę 3 grudnia o godz. 10.15 (pierwsza grupa) oraz o 12.15 (druga grupa). Warsztaty przeznaczone są dla dzieci w wieku 5-12 lat.

Wstęp 25 zł (bilet rodzinny dla dziecka i opiekuna; dla drugiego i kolejnego dziecka – 15 zł).

Liczba miejsc jest ograniczona. Przyjmujemy zapisy na warsztaty, prosimy wysyłać zgłoszenia na adres: dorotapasek@muzeumazji.pl W tytule maila prosimy wpisać KARAGÖZ, natomiast w treści prosimy o podanie imienia dziecka oraz wieku.