Indyjskie wpływy we wczesnej historii Filipin (kultura medyczna) – wykład Lothara Kanaris Metz

29.04.2022, 18:00
WSTĘP: Wolny

Napływ ludności z Indonezji, Malezji i Borneo na tereny współczesnych Filipin przyczynił się do rozprzestrzeniania buddyzmu w tym regionie. Podczas wykładu omówione zostaną wpływy królestw Sriwijaya i Majapahit, szlaki migracyjne ludności malajskiej i indonezyjskiej oraz procesy kulturowe jakie zachodziły w tym regionie i zachodzą po dziś dzień.

Lothar Kanaris Metz – terapeuta filipiński, pochodzi z regionu Kordylierów z Północnego Luzon. Wykształcony w wielu tradycjach medycyny Wschodu (TCM, reiki, Pranic Healing, i in.) Prowadził klinikę Bioterapii w Baguio. Od 2018 roku regularnie odwiedza Europę.

Piątek, 29 kwietnia, godz. 18:00, wstęp wolny!