Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

Indyjski taniec kathak wczoraj i dziś – wykład i warsztaty

20.09.2018, 18:00
WSTĘP: 20 zł

20 września zapraszamy na pierwszy z cyklu wykładów o tańcu kathak. Wykłady ilustrowane będą tańcem na żywo i multimediami. Po spotkaniu odbywa się warsztat dla uczestników.

Prowadzi: Magdalena Niernsee, tancerka i choreograf, absolwentka Wyższej Szkoły Tańca „Kathak Kendra” w New Delhi.

www.kathak.pl.
Wstęp: 20zł

20.09
KATHAKKAS – ZARYS HISTORII.
Na spotkaniu przedstawiony będzie zarys historii tego stylu i jego przemiany, a warsztat towarzyszący będzie wprowadzeniem w podstawy tańca.

Kolejne wykłady w cyklu:

11.10
ZATAŃCZYĆ POEZJĘ
Spotkanie poświęcone utworom lirycznym, takim jak thumri, ghazal, których tekst tancerz ilustruje za pomocą sztuki ekspresji – abhinayi. Na warsztacie poznamy podstawowe mudry (gesty) i sztukę wyrażania emocji mimiką twarzy.

8.11
RYTM – WYTUPAĆ MUZYKĘ
Na spotkaniu przedstawione będą formy techniczne klasycznego recitalu tańca kathak – od wolnego tempa po najszybsze. Na warsztacie poznamy zasady budowania kompozycji rytmicznych, jak wyklepać talę oraz kilka prostych kompozycji tanecznych.

6.12
INDYJSCY BOGOWIE.
Spotkanie z indyjskimi bóstwami, jak się je przedstawia w tańcu, jakie są zwyczaje i obrzędy z nimi związane. Warsztat – nauka prostej inwokacji do wybranego bóstwa.

 

Prowadzenie: Magdalena Niernsee, tancerka i choreograf, absolwentka Wyższej Szkoły Tańca „Kathak Kendra” w New Delhi. www.kathak.pl. Wstęp: 20zł