[ODWOŁANE] Historia Lamy Tsongkhapy – spotkanie

17.03.2020, 18:00
WSTĘP: wolny

W trosce o bezpieczeństwo publiczne podejmujemy kroki profilaktyczne, które mają na celu minimalizację potencjalnego ryzyka epidemiologicznego związanego z koronawirusem SARS-CoV-2. Z przykrością informujemy, że w tej sytuacji zdecydowaliśmy o odwołaniu najbliższych wydarzeń. Osoby, które w przedsprzedaży kupiły bilety na odwołane wydarzenia, prosimy o kontakt z kasą (tel.: 22 621 94 70 wew. 106).

Wystawa stała oraz wystawy czasowe pozostają dostępne dla zwiedzających.

Prosimy o śledzenie kanałów informacyjnych muzeum, gdzie będziemy informować o ewentualnych dalszych zmianach w jego funkcjonowaniu oraz nowych terminach przeniesionych wydarzeń.

Osoby odwiedzające Muzeum prosimy o zachowanie niezbędnych środków ostrożności, w szczególności o dokładne mycie rąk oraz utrzymywanie dystansu od osób z objawami infekcji. W holu głównym, przy dyżurce ochrony znajduje się dozownik z płynem do dezynfekcji rąk.

Osoby, które zaobserwowały u siebie takie objawy jak kaszel, katar czy podwyższona gorączka oraz osoby, dla których zarażenie wirusem mogłoby być szczególnie niebezpieczne, prosimy o rozważenie wizyty w Muzeum w późniejszym terminie.

Zapraszamy na wydarzenie poświęcone historii Lamy Tsongkhapy – wielkiego reformatora buddyzmu w Tybecie i założyciela tradycji Gelugpa („Żółtych Czapek”).
Spotkamy się z lamą i mnichem buddyjskim Desi Rinpocze z klasztoru Drepung w Indiach, uznanym za inkarnację regenta Desi Sangye Gyatso z czasów Piątego Dalaj Lamy.