Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

Himalajskie misy śpiewające /odwołane/

6.04.2017, 18:30
WSTĘP: 250 zł

AKTUALIZACJA: Uprzejmie informujemy, że ze względu na małe zainteresowanie zakupem biletów, warsztaty „Himalajskie misy śpiewające” nie odbędą się.

 

Zapraszamy na warsztaty gry na misach himalajskich, które od tysięcy lat służą jako instrumenty muzyczne i ważny element rytuałów, a według wielu użytkowników wprowadzają też harmonię w środowisko zewnętrzne i wewnętrzne. W programie zajęć znalazły się wykłady (m.in. o historii, metodach produkcji i rodzajach mis himalajskich), nauka gry, praktyka relaksacji z misami oraz wspólne granie.

Zajęcia poprowadzi Krzysztof Lewin – propagator technik relaksacyjnych z wieloletnim doświadczeniem również w tradycyjnej rehabilitacji. Prowadzi sesje medytacyjno-relaksacyjne przy dźwiękach mis himalajskich.

Kurs ma charakter warsztatowy. Składa się z czterech spotkań czwartkowych. Terminy spotkań: 6.IV,13.IV, 20.IV, 27.IV.

Koszt udziału w kursie 250 zł. Ilość miejsc ograniczona.

 

Rezerwacja miejsc: tomaszmadej@muzeumazji.pl

Organizacja: Tomasz Madej