Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

Haftujemy po chińsku – warsztaty artystyczne dla dorosłych

15.09.2019, 16.00
WSTĘP: 25 zł

W niedzielę, 15 września, o godz. 16.00, zapraszamy na warsztaty artystyczne dla dorosłych „Haftujemy po chińsku”.
Warsztaty należą do wydarzeń towarzyszących wystawie „HAND-MADE IN CHINA. Batiki i hafty mniejszości etnicznych Chin Południowych z kolekcji Li Lei”.

Zainspirowani haftami mniejszości etnicznych z Chin Południowych wykonamy własne dzieła -z wykorzystaniem technik hafciarskich stosowanych przez kobiety ludu Hmong.
Zobaczymy jak okręcano sznurki nićmi jedwabnymi. Poznamy hafty kładzione, węzełkowe, liczone i aplikacje z małych skrawków tkanin jedwabnych.

Warsztaty poprowadzi kuratorka wystawy – Ewa Soszko-Dziwisińska.

Niedziela, 15 września 2019, godz. 16.00.
Muzeum Azji i Pacyfiku, ul. Solec 24, Warszawa.

Wstęp 25 zł
Liczba miejsc ograniczona.
Zapisy na warsztaty drogą mejlową, na adres: ewasoszko@muzeumazji.pl