Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

Dźwięki Dalekiego Wschodu – koncert Anny Krysztofiak i Lucyana Wesołowskiego

18.03.2017, 18:00
WSTĘP: 20 zł, 25 zł

18 marca zapraszamy do Muzeum Azji i Pacyfiku na koncert multiinstrumentalistów: Anny Krysztofiak i Lucyana Wesołowskiego „DŹWIĘKI DALEKIEGO WSCHODU” w ramach cyklu muzycznych spotkań „Wszystkie dźwięki Azji. Na muzycznych szlakach Bliskiego i Dalekiego Wschodu”, prezentującego różne tradycje muzyczne regionu i promującego wystawę stałą „Strefa dźwięków”.
https://www.muzeumazji.pl/wystawy/wystawa-stala/

Anna Krysztofiak jest specjalizuje się w muzyce chińskiej i japońskiej, gra na wielu instrumentach z tamtych krajów i śpiewa, także po chińsku i japońsku. Pełni funkcję dyrektora artystycznego ”Festiwalu Lampionów Chinskich”, który odbywa się latem w warszawskich Łazienkach.
Lucjan Wesołowski (Lucyan) gra na instrumentach indyjskich, arabskich i z Dalekiego Wschodu, nagrał 28 płyt z własnymi utworami.
W programie koncertu znajdą się piosenki i melodie z Chin, Tajwanu Japonii oraz kilka kompozycji Lucyana w stylu orientalnym.

Muzycy zagrają na takich instrumentach, jak guzheng (cytra chińska), erhu (skrzypce chińskie), hulusi (chiński instrument dęty), dizi (flet chiński) i sitar (indyjski instrument strunowy).
Koncert w ramach cyklu muzycznych spotkań „Wszystkie dźwięki Azji. Na muzycznych szlakach Bliskiego i Dalekiego Wschodu”, prezentującego różne tradycje muzyczne regionu i promującego wystawę stałą „Strefa dźwięków”.

Sobota 18 marca, godz. 18.00
Muzeum Azji i Pacyfiku, ul. Solec 24 w Warszawie.
Bilety: 25 zł, 20 zł.

Bilety dostępne w sklepiku muzealnym od 3 marca, codziennie w godz. 10-18 (oprócz poniedziałków)

Liczba miejsc ograniczona.

Organizacja: kustosz Karolina Krzywicka