Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

 1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
 2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
 3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
 5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
 6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
 8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

DRUGIE URODZINY FUNDACJI DANTIAN

3.06.2016, 18:00
WSTĘP: WOLNY

W programie m.in. pokazy pokrewnych klubów i fundacji, oczywiście o tematyce z kulturowego kręgu Dalekiego Wschodu. Wstęp wolny Fundacja Dantian

PREZENTACJE:

 1. Pokaz szermierki samurajskiej – TOMASZ PIOTRKOWICZ, 7. dan w sztuce tameshigiri; testach cięć mieczem samurajskim. Założyciel Szkoły Samurajów.

Tomasz Piotrkowicz, sztuki walki uprawia od 1970 r. Posiadacz jednych z najwyższych stopni mistrzowskich w kilku  japońskich sztukach walki (budo). Jako pierwszy Polak otrzymał od japońskich mistrzów zaszczytny tytuł „shihan” (profesor sztuk walki, nauczyciel sensejów).

http://www.battodo.pl/index.php/mistrzowie-budo/shihan-piotrkowicz/

 1. Pokaz Taijiquan klasyczny styl Yang – pchające dłonie i Qigong kuli – MARIUSZ SROCZYŃSKI, nauczyciel Tai Chi Chuan. Założyciel TAI CHI STUDIO.

Mariusz Sroczyński, Tai Chi i Chi Kung zajmuje się od 25 lat, a sztukami walki jeszcze dłużej (ćwiczył między innymi Karate Kyokushin i Aikido). Wielokrotnie zdobywał medale na zawodach Kung Fu/Wu Shu.

http://szkolataichi.com/mariusz-sroczynskii/

 1. Taniec synchroniczny z wachlarzami – JULIA BUI NGOC, twórczyni szkoły Tańca z Wachlarzami Bojowymi i jej żeńska grupa.

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, reżyserka, artystka wideo art, choreografka. Wielokrotna mistrzyni Francji  w chińskich sztukach walk (kung-fu wu-shu), twórczyni Szkoły Tańca z Wachlarzami Bojowymi.

http://www.buifilm.com/o%20nas.html


Organizator:

Fundacja Dantian