CHIŃSKI NOWY ROK TYGRYSA W MUZEUM – brak wolnych miejsc

19.02.2022, 11:00

Drodzy Państwo! Mamy już komplet uczestników na najbliższe wydarzenie rodzinne „Chiński Nowy Rok Tygrysa w Muzeum”.

Zachęcamy do zapisywania się do newslettera edukacyjnego, w którym będziemy informować o planowanych przez nas wydarzeniach. Prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres: edukacja@muzeumazji.pl
___________________

Muzeum Azji i Pacyfiku wraz z Wydawnictwem Dwukropek serdecznie zapraszają na niezwykłe spotkanie… 1 lutego, zgodnie z chińskim kalendarzem, rozpoczęliśmy Rok Tygrysa!

Z tej okazji zapraszamy wszystkie rodziny do spędzenia twórczo czasu w naszym Muzeum. Najmłodsi poznają astrologiczny zwierzyniec, symbolikę poszczególnych znaków oraz tradycje związane z obchodami tego święta.

W programie:

• Opowieść nieznajomego Chińczyka” – specjalnie z tej okazji odwiedzi nasze Muzeum autorka niezwykłej książki dla dzieci, pani Magdalena Wiśniewska oraz ilustrator pan Marcin Minor. Najmłodsi będą mieli okazję posłuchać fragmentu opowieści i zobaczyć mistrza pędzla przy pracy.
  •  „Zabawa tygrysa” – spotkaniu towarzyszyć będą ciekawe konkursy wraz z nagrodami!
  • Mały tygrys” – ponieważ 2022 r. upłynie pod znakiem tygrysa najmłodsi w części warsztatowej samodzielnie wykonają tygrysią dekorację. A wszystko to przy akompaniamencie naszych śmiechów.Warsztaty przeznaczone są dla dzieci w wieku 5-12 lat.
    Wstęp: bilet wstępu do muzeum (5 zł normalny, 3 zł ulgowy). Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.Przyjmujemy zapisy na warsztaty od 7 lutego 2022. Prosimy wysyłać zgłoszenia na adres: tomaszmadej@muzeumazji.pl . W tytule maila prosimy wpisać CHIŃSKI NOWY ROK. W treści: imię i wiek dziecka, nazwisko opiekuna.

GRafika wydarzenia
    Sobota, 19 lutego 2022, godz. 11:00 – 13:00