Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

Brody Neuenschwander – rezydencja artystyczna w Muzeum Azji i Pacyfiku

14.10.2019 - 19.10.2019

Od poniedziałku (14.10) w Muzeum Azji i Pacyfiku gości artysta Brody Neuenschwander, autor prac prezentowanych na wystawie czasowej It is written. Podczas jego tygodniowej rezydencji w Muzeum odbędzie się szereg wydarzeń związanych ze współczesną kaligrafią.

15 października o godz. 18.00 zapraszamy serdecznie na spotkanie autorskie z Brody’im Neuenschwanderem Latin, Chinese and Arabic script: the origins and development of three great calligraphic traditions up to the digital age. Przed wykładem będzie można oglądać artystę tworzącego na żywo trójwymiarowe dzieła w wirtualnej rzeczywistości.

17 października o godz. 18.00 zapraszamy na niemy performance A Brush with Silence, podczas którego, pod czujnym okiem Brody’iego Neuenschwandera, kaligrafowie z różnych stron świata w milczeniu będą pisać w różnych językach i systemach zapisu.

Od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-18.00 w przeszklonej Sali bibliotecznej Brody Neuenschwander poprowadzi warsztaty dla studentów Polsko Japońskiej Akademii Technik Komputerowych.

 

Partner: Polsko Japońska Akademia Technik Komputerowych