Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

Arabski sekret – pokaz filmu Julii Groszek

8.03.2018, 18:00
WSTĘP: 10 zł

8 marca zapraszamy na projekcję filmu dokumentalnego „Arabski sekret” (2017) Julii Groszek, reżyserki filmów dokumentalnych, podróżniczki i absolwentki programu dokumentalnego DOK PRO w Szkole Wajdy.

O filmie:
Trzydziestokilkuletni Kamil Filipek pragnie poznać swojego ojca, Ilhama Al Madafai – bliskowschodnią gwiazdę arabskiej muzyki folkowej. Ojciec i syn nigdy się wcześniej nie spotkali. Podróż, jaką bohater odbywa wraz z filmową ekipą, to jednocześnie próba znalezienia odpowiedzi na pytanie o sens życia, własne korzenie, kim jestem i jaką drogą podążam? Czy jeśli uda mu się zobaczyć z ojcem, to mu w tym pomoże? „Arabski sekret” Julii Groszek, to emocjonalna ballada o poszukiwaniu samego siebie, ukazana przez pryzmat dwóch światów i dwóch kultur. Kamil łączy je w sobie – wychowany w Polsce, w duszy czuje głęboki związek ze Wschodem.

Film zdobył Grand Prix na 8. Festiwalu Filmowym HumanDoc oraz Nagrodę Stowarzyszenia Filmowców Polskich na Festiwalu Mediów „Człowiek w zagrożeniu” w Łodzi.

„Arabski sekret” (2017),
Czas trwania: 56 min
Gatunek: dokument
Premiera: 2017
Reżyseria: Julia Groszek
Scenariusz: Julia Groszek
Zdjęcia: Bolek Kielak
Montaż: Hubert Pusek
Muzyka: Wojciech Błażejczyk, Ilham Al Madfai
Dźwięk: Błażej Kanclerz, Agata Chodyra
Producent: Zuzanna Król
Koproducent: Barbara Paciorkowska, Marta Dużbabel
Kierownik produkcji: Kinga Demska
Koprodukcja: TVP S.A
Kopodukcja: PISF
Produkcja: Wajda Studio

Teaser filmu: https://vimeo.com/202225302

Fanpage: https://web.facebook.com/arabicsecret/

Bio reżyserskie:
Julia Groszek – reżyserka filmów dokumentalnych, podróżniczka, magister nauk humanistycznych, absolwentka programu dokumentalnego DOK PRO w Szkole Wajdy. Jej debiut “Pałac Dożów” poświęcony był eksploracji zamkniętej, męskiej społeczności pracowników kolei w Rumunii oraz obserwacji jak definiują swoją tożsamość poprzez wspólne tworzenie swoistego “domu z dala od domu”, mieszkając w pociągu. Realizuje ponadto filmy krótkometrażowe oraz teledyski, jej film “O Włos” zdobył nagrody za najlepsze wykorzystanie gatunku filmowego oraz najlepsze zdjęcia, w ramach konkursu 48 Hour Film Project.

Zapraszamy na stronę:
https://juliagroszek.com/portfolio/dokument-arabski-sekret-arabic-secret-52/

Pokaz filmu odbędzie się w czwartek, 8 marca 2018 roku, o godz. 18.00.
Muzeum Azji i Pacyfiku, ul. Solec 24 w Warszawie