Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

 1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
 2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
 3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
 5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
 6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
 8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

APLIKA MOBILNA „ŚDM MAZOWSZE”

20.07.2016 - 25.07.2016

Aplikacja została stworzona dla pielgrzymów przybywających na Mazowsze przy okazji wydarzeń związanych z obchodami Światowych Dni Młodzieży 2016.

Zawiera ona takie elementy jak:

 • listę atrakcji turystycznych Mazowsza, z ich opisem i lokalizacją na mapie,
 • listę instytucji, które w  dniach od 20 od 25 lipca 2016 oferują zarejestrowanym uczestnikom bezpłatne zwiedzanie,
 • plan wydarzeń odbywających się w tym czasie, w regionie,
 • informacje o możliwości bezpłatnego podróżowania po województwie mazowieckim dla zarejestrowanych uczestników, w dniach od 20 do 25 lipca,
 • odnośnik do oficjalnej aplikacji „ŚDM info”,  w której znajdują się informacje o wydarzeniu oraz szczegółowy program obchodów,
 • fotopamiątkę – grafikę okolicznościową, którą można nałożyć na zdjęcie wykonane smartfonem,
 • dane kontaktowe do organizatorów Światowych Dni Młodzieży w mazowieckich diecezjach.

Aplikacja „ŚDM Mazowsze” jest bezpłatna. Można ją pobrać za pomocą kodu QR umieszczonego na przewodnikach tematycznych „Mazowsze. Przeżyj i poczuj” oraz na bidonach, które otrzymają zarejestrowani uczestnicy Dni w Diecezjach. Ponadto dostępna jest w sklepach App Store, Google Play, Windows oraz tu.

Zaplanuj niezapomnianą podróż po Mazowszu, bądź aktywny, odkrywaj, zwiedzaj niezwykłe miejsca w regionie.

 

promo940x788 light