Handmade in museum – Bumerang w kropkach – warsztaty rodzinne

27.11.2021, 10:15
WSTĘP: Wolny
CYKL: Muzeum? A po co?

Już w sobotę 27 listopada zapraszamy na pierwsze spotkanie z cyklu Handmade in Museum, które towarzyszy wystawie „Muzeum? A po co?”.

Na warsztat weźmiemy malarstwo kropkowe Pierwszych Narodów Australii. Wspólnie wykonamy bumerang i przyozdobimy go wzorami składającymi się z małych kropek. Podczas warsztatów prowadzący przybliżą również uczestnikom kulturę oraz symboliczne znaczenie sztuki pierwszych mieszkańców Australii.
Termin: 27 listopada, godz. 10:15 i godz. 12:15.

Spotkanie dla dzieci (6-12 lat).

Liczba miejsc ograniczona!
Decyduje kolejność rezerwacji.
Przyjmujemy zapisy na warsztaty wyłącznie drogą mailową, prosimy wysyłać zgłoszenia na adres: dorotapasek@muzeumazji.pl W temacie prosimy wpisać BUMERANG, a w treści maila wiek i imię dziecka, nazwisko opiekuna oraz preferowaną godzinę.
O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń i otrzymanie maila potwierdzającego rezerwacje.

Wstęp:
bilet wstępu do muzeum (5 zł normalny, 3 zł ulgowy)