Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

Handmade in museum – Bumerang w kropkach – warsztaty rodzinne

27.11.2021, 10:15
WSTĘP: Wolny
CYKL: Muzeum? A po co?

 Już w sobotę 27 listopada zapraszamy na pierwsze spotkanie z cyklu Handmade in Museum, które towarzyszy wystawie „Muzeum? A po co?”.

Na warsztat weźmiemy malarstwo kropkowe Pierwszych Narodów Australii. Wspólnie wykonamy bumerang i przyozdobimy go wzorami składającymi się z małych kropek. Podczas warsztatów prowadzący przybliżą również uczestnikom kulturę oraz symboliczne znaczenie sztuki pierwszych mieszkańców Australii.
Termin: 27 listopada, godz. 10:15 i godz. 12:15.

Spotkanie dla dzieci (6-12 lat).

Liczba miejsc ograniczona!
Decyduje kolejność rezerwacji.
Przyjmujemy zapisy na warsztaty wyłącznie drogą mailową, prosimy wysyłać zgłoszenia na adres: dorotapasek@muzeumazji.pl W temacie prosimy wpisać BUMERANG, a w treści maila wiek i imię dziecka, nazwisko opiekuna oraz preferowaną godzinę.
O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń i otrzymanie maila potwierdzającego rezerwacje.

Wstęp:
bilet wstępu do muzeum (5 zł normalny, 3 zł ulgowy)