Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

 1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
 2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
 3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
 5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
 6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
 8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

Spotkanie „Kurdystan oczami kobiet”

17.06.2021 - 17.06.2021
WSTĘP: Wolny

17 czerwca Muzeum Azji i Pacyfiku zaprasza na spotkanie „Kurdystan oczami kobiet”.

Spotkanie odbędzie się 17.06.2021 o godz. 18.00 za pośrednictwem platformy Zoom. Spotkanie jest imprezą towarzyszącą wystawie „Kobieta, życie, wolność – życie codzienne i zaangażowanie społeczne kurdyjskich kobiet w Kurdystanie i diasporze” odbywającej się do końca czerwca w Muzeum Azji i Pacyfiku.

W spotkaniu wezmą udział:

 • Maria Giedz – dziennikarka, która od początku lat 90tych podróżowała w region Kurdystanu, autorka kilku książek o Kurdystanie.
  Olga Ślepowrońska – psycholożka, animatorka kultury. W latach 2010 – 1014 realizowała w Kurdystanie projekt z edukacji emocjonalnej, później zaangażowana w promocję kurdyjskiej kultury w Polsce
 • Jaga i Maja – aktywistki z kolektywu Warszawa Dla Rojavy, zajmują się działaniem na rzecz Kurdyjek i Rojavy, przy wsparciu międzynarodowej organizacji Womend Defend Rojava.

Prowadzenie: Joanna Bocheńska
Spotkanie odbędzie się w języku polskim.

Join Zoom Meeting
Meeting ID: 927 6363 4120

Spotkanie realizowane jest w ramach projektu badawczego Aktywizm i jego moralne i kulturowe podstawy: alternatywne obywatelstwo i rola kobiet w Kurdystanie i diasporze (ALCITfem) finansowanego ze Funduszy Norweskich przez Narodowe Centrum Nauki.

Przejście do wydarzenia na Facebooku.