Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

Lekcje i warsztaty

Image article
lekcja

W AZJATYCKICH DOMACH – LEKCJA ONLINE

Jak wygląda dom? Podczas zajęć postaramy się odpowiedzieć na to z pozoru proste pytanie. Dom bowiem to konstrukcja, na której wygląd wpływał przede wszystkim klimat – warunki pogodowe oraz dostępność surowców. I choć dzisiaj na całym świecie większość osób mieszka w podobnie wyglądających blokach, wieżowcach czy murowanych willach, to w niektórych miejscach nadal możemy spotkać tradycyjne domostwa, dostosowane do miejscowego klimatu.

Na zajęciach uczestnicy odwiedzą skalne miasta Anatolii, zamieszkają w bambusowym domu na palach, czy rozłożą jurtę (mieszkalny namiot) razem z koczownikami Azji Centralnej. Dowiedzą się także, po co buduje się spadziste dachy oraz gdzie znacznie lepiej sprawdzają się dachy płaskie, z których nocą można oglądać gwiazdy. Wspólnie zastanowimy się, jakie zmiany przyniósł rozwój cywilizacyjny, co mieszkańcom Azji (a także nam) wyszło na dobre, a co straciliśmy rezygnując z tradycyjnego stylu życia.

Cena za lekcję: 100 PLN

Prowadzi: Pracownicy działu edukacyjnego

Czas trwania: 60 min


REZERWACJE

Dział Edukacyjny
edukacja@muzeumazji.pl
tel. 22 621 94 70 wew. 123
pon.-pt., godz.  08:00 – 15:00

Warunki rezerwacji