Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

 1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
 2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
 3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
 5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
 6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
 8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

Lekcje i warsztaty

Image article
warsztat

OBLICZA TRADYCJI I WIERZEŃ czyli MASKI AZJI I PACYFIKU

Kreatywne warsztaty poświęcone tajemniczym „twarzom” z Azji i Pacyfiku. W trakcie zajęć uczestnicy wykonają przy pomocy różnorodnych materiałów maski inspirowane obiektami z kolekcji naszego Muzeum (Nepal, Vanuatu, Papua Nowa Gwinea).

Maski były od zarania dziejów niezbędnym elementem obrzędowości i magii. Wykorzystywane przez  szamanów miały wzbudzać strach i zachwyt. Symbolizowały twarze bogów, duchów, demonów i mitycznych bohaterów, „ożywianych” poprzez rytuały. Ponieważ maska daje człowiekowi nową twarz, a tym samym i osobowość, często używa się jej w tańcu oraz w przedstawieniach teatralnych.

Prowadzi: Dorota Pasek, Tomasz Madej

Czas trwania: 90 min.

Cena za osobę: 20 PLN


REZERWACJE

Dział Edukacyjny
edukacja@muzeumazji.pl
tel. 22 621 94 70 wew. 123
pon.-pt., godz.  08:00 – 15:00

Warunki rezerwacji


 • Slajd nr 0

  (1/7)

 • Slajd nr 1

  (2/7)

 • Slajd nr 2

  (3/7)

 • Slajd nr 3

  (4/7)

 • Slajd nr 4

  (5/7)

 • Slajd nr 5

  (6/7)

 • Slajd nr 6

  (7/7)