Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

Umowa na realizację wystawy stałej podpisana

Muzeum Azji i Pacyfiku przez ponad czterdzieści lat pracy na rzecz popularyzacji krajów Azji i Oceanii funkcjonowało bez wystawy stałej. Przez ten okres trwały także nieustanne wysiłki na rzecz pozyskania funduszy na ten cel.

Ostatnio nadeszła wspaniała wiadomość na którą wszyscy czekali – 25 czerwca 2021 roku została podpisana umowa na realizację wystawy stałej. Prace, które już ruszają pełną parą, będzie prowadziła firma Group AV sp. z o.o. z Warszawy. Za nami są już pierwsze spotkania koordynacyjne i rozpoczęcie pierwszych prac.

Wystawa stała powstaje w nowym budynku, który Muzeum przejęło w 2013 r., na powierzchni obejmującej około 1100 m2. Projekt plastyczny wystawy, według koncepcji zespołu Muzeum, przygotowała warszawska pracownia Kłaput Project, współautorzy m.in. ekspozycji stałej Muzeum Powstania Warszawskiego, autorzy wystawy Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie, Muzeum Domu Rodzinnego Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach, Muzeum Ordynariatu Polowego w Warszawie oraz licznych wystaw czasowych, także plenerowych. Według projektu Kłaput Project zrealizowana już została w Muzeum Azji i Pacyfiku pierwsza część ekspozycji stałej – Strefa Dźwięków, nagrodzona w 2017 r. w konkursie na Mazowieckie Zdarzenie Muzealne „Wierzba”.