Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

Sukces zbiórki na remont wietnamskiej pagody!

Zbiórka na remont Pagody na Jednym Słupie zakończyła się oszałamiającym sukcesem!

Składamy Wam wszystkim najszczersze podziękowania. Dziękujemy za wsparcie każdemu, kto wpłacił na nasz cel choćby złotówkę, udostępnił czy polubił post na jej temat. Celem zbiórki było uzbieranie 30.000 zł, a udało się zgromadzić aż 33.600 zł.

Zebraliśmy już

33 550,00 zł   z  30 000,00 zł
111.83%

 

Jeśli przechodząc obok Muzeum zastanawialiście się co to za dachy wystają ponad ogrodzenie – to właśnie nasza replika wietnamskiej Pagody Na Jednym Słupie, zbudowanej w Hanoi w XI w. n. e. Oryginalna świątynia została zniszczona w czasie I wojny indochińskiej, a następnie odbudowana. Znajdująca się w posiadaniu Muzeum replika świątyni została wykonana w Polsce, w skali 1:3, przez wietnamskich rzemieślników i przekazana Muzeum Azji i Pacyfiku w 1988 roku, jako dar na 15-lecie Muzeum. Chociaż nie jest zabytkiem, ani obiektem muzealnym – jest związana z historią Muzeum i współtworzy klimat tego miejsca.
Wspólny wysiłek i troska o los pierwszej wietnamskiej pagody wybudowanej w Warszawie dały piękny wynik. Mamy wielką nadzieję, że już w kolejnym sezonie zaprosimy Was do zacisza naszej Oazy Azjatyckiej w ogrodzie, gdzie będziecie mogli podziwiać odnowioną replikę wietnamskiej Pagody na Jednym Słupie. Będziemy informować o postępach prac.

Dziękujemy za wsparcie społeczności wietnamskiej w Polsce, w tym Fundacji Wspierania Integracji Wietnamczyków w Polsce, oraz wszystkim innym przyjaciołom Muzeum, którzy wzięli udział w zbiórce.

Chúng tôi chân thành cám ơn tất cả mọi người đã giúp đỡ bảo tang!

 

grafika, po lewej pagoda, po prawej napis "Zebraliśmy 33600 zł"