Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

Pokoloruj „Świat Ajnów”

Zapraszamy zarówno dzieci jak i dorosłych do spędzenia czasu z  kolorowanką tygodnia z motywem ajnuskim przygotowaną przez Dział Edukacji naszego Muzeum!

W czasach, kiedy sporą cześć dnia spędzamy przed komputerem lub ze wzrokiem utkwionym w ekranie naszego smartfona nawet 10 minut przeznaczone na zabawę z kolorami jest bardzo korzystne. Kolorowanki mają naukowo potwierdzoną moc antystresową, relaksacyjną i terapeutyczną.

W tym tygodniu mamy dla Was kolorowankę przedstawiającą wyjątkowy kaftan damski ci-karkar-pe. Ten ciemnofioletowy kaftan o formie długiego płaszcza wykonany z włókien wiązu i bawełny wyróżnia się krojem, po którym można od razu zauważyć wpływy japońskich kimon na kulturę Ajnów. Chodzi tu oczywiście o szerokie, kimonowe rękawy.

Kaftan ci-karkar-pe możecie oglądać na wystawie „Świat Ajnów. Od Bronisława Piłsudskiego do Shigeru Kayano” po ponownym otwarciu.

Pobierzcie kolorowankę – kaftan ci-karkar-pe, wydrukujcie i kolorujcie!

Z okazji ważnego dla nas Dnia Walki z Dyskryminacją Osób z Niepełnosprawnościami udostępniamy specjalnie nagraną dla Was audiodeskrypcję tego eksponatu!