Muzeum zamknięte dla zwiedzających

Drodzy Państwo,

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia Adama Niedzielskiego w reakcji na gwałtowny wzrost liczby nowych zakażeń koronawirusem w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów informujemy, że wystawy Muzeum Azji i Pacyfiku zostaną zamknięte do odwołania.

W oczekiwaniu na ponowne otwarcie naszych wystaw zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspozycjami i zbiorami online. Na naszych stronach i w kanałach społecznościowych znajdą Państwo m.in. materiały prezentujące wystawę ŚWIAT AJNÓW czy propozycje azjatyckich gier i zabaw, nie tylko dla najmłodszych.

Zgodnie z zasadami obowiązujących obostrzeń możliwa jest jednak organizacja prób i ćwiczeń, a także wydarzeń online. Z tego powodu zgodnie z ustaleniami Dyrektorki Muzeum i zaleceniami specjalisty od BHP w Muzeum w środy nadal odbywać się będą zajęcia z indyjskiego tańca kathak.

Życzymy zdrowia i mamy nadzieję, że wkrótce będziemy znów mogli Państwa gościć w Muzeum Azji i Pacyfiku.