Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

PODRÓŻ KARAKORUM HIGHWAY I POZA TRASĄ FOTOGRAFIE ŁUKASZA ODZIMKA

5.09.2018 - 30.09.2018

Wernisaż wystawy: 6 września 2018 r., o godz. 18.00

 

Podróżowanie po północnym Pakistanie to wielka podróżnicza uczta. To w tym rejonie znajduje się „królowa podróży” i ósmy cud świata – trasa Karakorum Highway.

Podróżując Karakorum Highway, bez większego przygotowania kondycyjnego, pokonujemy obszar Karakorum od stolicy kraju Islamabadu aż po granicę z Chinami. Cała podróż jest wspaniałą okazją do fotografii krajobrazowej oraz górskiej.

Karakorum Highway przecina pasmo Karakorum, wijąc się i meandrując zakusami Indusu. U jej kresu, na wysokości 4 693 m n.p.m. znajduje się przełęcz Khunjerab będąca pakistańskim kontrolnym punktem granicznym z Chinami.

Karakorum Highway zapewnia dostęp do pięciu z czternastu światowych ośmiotysięczników. Przy dobrej pogodzie pozwala ujrzeć w oddali lśniące lodowce, koronkowe śnieżne granie, mroczne wąwozy i nawisy skalne. Na znacznym jej odcinku widać niemal pionowe góry, które pną się do wysokości siedmiu tysięcy metrów, przekłuwając zazwyczaj błękitne niebo. Podróż często odbywa się drogą wykutą w pionowych ścianach doliny, po licznych mostach, ale także płaskowyżem gdzie spotkać można jaki oraz pola kwiatów i zbóż.

 

Kuratorka wystawy: Karolina Krzywicka

 

SPONSORZY

Logo - pt-logo