Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

Z Ladakhu pod Everest – jak zacząłem pisać przewodniki górskie i prowadzić grupy po Himalajach – spotkanie z Radkiem Kucharskim

5.12.2019, 18:00

Z Ladakhu pod Everest – jak zacząłem pisać przewodniki górskie i prowadzić grupy po Himalajach – spotkanie z Radkiem Kucharskim

Opowiem o dwóch himalajskich regionach, o których napisałem przewodniki, z którymi jestem związany niemal na co dzień – przygotowując i prowadząc komercyjne wyprawy trekkingowe. Po obu sporo wędrowałem, poznając szlaki, krajobrazy, ludzi i siebie.

W czasie studiów chęć zobaczenia Himalajów zaprowadziła mnie pod Annapurnę. Pierwsze zetknięcie z kulturą tybetańską zainspirowały mnie do dalszych poszukiwań, a one zawiodły mnie do Ladakhu oraz do Tybetańczyków żyjących w Indiach. Samotne wędrówki po górach Ladakhu natchnęły mnie do napisania przewodnika po tym regionie. Kilka lat później, po pięciu miesiącach wędrówek, wylatując ze stolicy regionu, patrzyłem z góry na przełęcze i doliny, które znałem oraz na mnogość innych. Marzyłem o powrotach na te pierwsze i eksplorowaniu tych drugich. Dziś, po 15 latach regularnych wyjazdów do Ladakhu i niemal dwudziestu regularnych wizyt w Himalajach Nepalu, moje fascynacje nie słabną, a marzenia pchają w nowe, nieznane mi rejony.

Zapraszam na wędrówki po Ladakhu, gdzie na wielu szlakach nie spotkamy nikogo przez kilka dni i po Rejonie Everestu, gdzie trudno o dłuższą chwilę samotności.

Radek Kucharski – autor przewodników „Trekking in Ladakh” i „Everest: A trekker’s guide” wydanych przez Cicerone Press, lider wyjazdów trekkingowych w Himalaje. www.radekkucharski.com

Wstęp wolny