Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

Wyplatamy po chińsku – warsztaty rodzinne

6.07.2019, 10:15

Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach warsztatów rodzinnych w Muzeum Azji i Pacyfiku zatytułowane:

WYPLATAMY PO CHIŃSKU. UCZYMY SIĘ TWORZENIA SZNURKÓW RÓŻNYMI TECHNIKAMI

Zwiedzając wystawę „Hand MADE IN CHINA” możemy zobaczyć smoki, motyle i kwiaty haftowane bardzo ciekawą techniką -sznureczkową. Na naszych warsztatach dowiemy się jak powstały takie hafty. Uczestnicy poznają różne techniki tworzenia sznurków -chińskie wielobarwne warkocze, używane przez samurajów sznury kumihimo, europejskie sznury pętelkowe, a na koniec nauczymy się wiązać chińskie węzły.

Patronat: Miasto Dzieci http://miastodzieci.pl/warszawa

INFORMACJE PRAKTYCZNE
Warsztaty odbędą się w sobotę 6 lipca o godzinie 10.15.

Warsztaty przeznaczone są dla dzieci w wieku 6 -12 lat.
Wstęp 20 zł (bilet rodzinny dla dziecka i opiekuna; dla drugiego i kolejnego dziecka lub opiekuna – 15 zł).

Liczba miejsc jest ograniczona. Przyjmujemy zapisy na warsztaty wyłącznie drogą mailową, prosimy wysyłać zgłoszenia na adres:
tomaszmadej@muzeumazji.pl

W tytule maila prosimy wpisać „Wyplatamy po chińsku”, a w treści maila wiek i imię dziecka oraz nazwisko opiekuna. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń i otrzymanie maila potwierdzającego rezerwacje.