Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

Warsztaty tańca indyjskiego. Holi hai!

13.03.2019, 18:00
WSTĘP: 20 zł

Kochasz tańczyć, uczyć się nowych kroków, uwielbiasz Indie i wspólną zabawę? Brakuje Ci czasu na regularne zajęcia, ale chcesz się po prostu dobrze tanecznie pobawić?
Oto warsztaty dla Ciebie!

Ideą warsztatów jest wspólna zabawa do różnych rytmów indyjskich (każde spotkanie to inny taniec i krótka choreografia). Techniki: bollywood oparty na tańcach ludowych, folk: Kalbelia, Dandiya/Garba.
Na warsztaty zapraszamy też mamy z dziećmi (od min. ok 4-5 lat)!

Środa, 13.03 godz. 18.00 – Holi Hai! Czyli zabawa kolorami w wersji tanecznej! Holi to świeto Wiosny i kolorów, obchodzone radośnie poprzez wspólne tańce i obsypywanie się kolorowymi proszkami. Podczas warsztatu nie będziemy używać kolorowego proszku, ale imitować tę zabawę – gestami. Będzie jak zwykle energetycznie!

Warsztaty poprowadzi Magdalena Niernsee – indian dance kathak.

Muzeum Azji i Pacyfiku, ul. Solec 24, Warszawa
godz. 18.00 (osoby spóźnione, które nie zgłoszą wcześniej udziału, mogą nie zostać wpuszczone)
Kontakt: magda.niernsee@gmail.com
Wstęp: 20zł