Warsztaty Tai Czi z Nicholasem Gudge

3.06.2022, 18:00
WSTĘP: Bezpłatne wejściówki

Muzeum Azji i Pacyfiku wraz z Akademią Chen Taijiquan zapraszają na warsztaty sztuku Tai Czi.

Co to jest neidźin 内劲, czyli siła wewnętrzna w chińskiej gimnastyce/sztuce walki Tai Czi ?
Jak można ją rozwinąć i jaka jest droga do osiągnięcia gong fu (mistrzostwa) w Tai Czi?
Na te i inne pytania odpowie mistrz Tai Czi Nick Gudge. Uczeń wielkiego Wang Haijuna, poprowadzi warsztat, którego tematem i celem będzie wyjaśnienie czym jest wewnętrzna energia, zwana również wewnętrzną siłą. Spotkanie odbędzie się w języku angielskim z tłumaczeniem na język polski. Przyjdź w wygodnym ubraniu, które nie będzie krępowało twoich ruchów.

Nick Gudge – znakomity nauczyciel, znawca tematu, autor wielu publikacji, na stałe mieszkający w Irlandii (www.nickgudge.com).

Wstęp – bezpłatne wejściówki do odebrania w kasie Sklepu Muzeum.