Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

 1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
 2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
 3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
 5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
 6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
 8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

Warsztaty śpiewu indyjskiego z Michałem Rudasiem

5.10.2019 - 6.10.2019

Zapraszamy na warsztaty spierwu z Michałem Rudasiem.

Michał Rudaś to artysta nominowany do nagrody fonograficznej Fryderyk 2010 w kategorii Nowa Twarz Fonografii oraz laureatem nagrody Jury Sopot Top Trendy Festival 2009.

Półfinalista indyjskiego programu „Dil Hai Hindustani” (2018).

Wokalista znany z programów rozrywkowych tj. Jaka to melodia, Taniec z gwiazdami, The Voice of Poland i Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Wieloletni uczeń mistrza ragi indyjskiej Anupa Mishry, profesora Sankrit University w Varanasi (Indie). Ma na koncie 4 albumy, w tym 3 głęboko inspirowane muzyką indyjską: “Shuruvath”, „Changing” oraz ostatnio wydany z zespołem Healing Incantation album „Mystic India”.

Współtwórca projektu koncertowego „Mistyczne Indie”, w którym wraz z zespołem Healing Incantation wykonuje klasyczną muzykę indyjską oraz zespołu „Natya-Raaga”, będącego połączeniem klasycznej muzyki Indii z klasycznym tańcem indyjskim kathak w wykonaniu Magaleny Niernsee.

Michał Rudaś w 2018 roku wziął udział w Indiach w popularnym muzycznym talent show  „Dil Hai Hindustani”, w którym uczestnicy śpiewali piosenki z filmów Bollywood i jako jedyny obcokrajowiec dotarł do półfinału, a konkretnie ścisłej piątki najlepszych uczestników, zdobywając serca wielomilionowej indyjskiej publiczności.

Michał Rudaś specjalizuje się, jako jedyna osoba w Polsce, w prowadzeniu warsztatów wokalnych z szeroko rozumianego śpiewu indyjskiego.

 

W programie warsztatów:

 

-zgłębianie tajników klasycznego śpiewu indyjskiego (styl hindustani) wraz z praktyczną nauką śpiewu w tym stylu

– nauka utworów reprezentujących różne gatunki: od pełnych mistycyzmu klasycznych rag poprzez romantyczne gazale, energetyczne pakistańskie pieśni qawwali do tanecznych piosenek Bollywood

– poznawanie różnych skal muzycznych i improwizacja oparta na nich

– praktykowanie i doskonalenie swobodnej improwizacji wokalnej (tzw. wokaliz) w stylu india-fusion – rozwój wyobraźni muzycznej oraz pokonywanie barier w śpiewaniu “prosto z serca”

 

 • Zajęcia mają charakter zarówno grupowy jak i indywidualny, gdzie każdy ma szansę wielokrotnie zaprezentować się solowo

 

 • Warsztat nie tylko dla miłośników muzyki indyjskiej, ale również dla tych, którzy w swoim rozwoju muzycznym i duchowym poszukują nowych inspiracji

 

 • Zajęcia dla wokalistów zawodowych jak i początkujących oraz wszystkich, którzy po prostu kochają śpiewać

 

 • Zajęcia zarówno dla dorosłych w każdym wieku, jak i nastoletniej młodzieży od 15 roku życia

 

Więcej informacji o Michale Rudasiu:

Oficjalna strona artysty www.michalrudas.com

Fanpage na FB www.faceboook.com/michalrudas

 

Fragment koncertu z klasyczną muzyką indyjską w wykonaniu Michała Rudasia: https://www.youtube.com/watch?v=gDGixpLNuME

 

Fragment z programu Dil Hai Hndustani:

https://www.youtube.com/watch?v=A9tdJ6Klo5U

 

Warsztaty są dwudniowe, z możliwością skorzystania z wersji jednodniowej. Warsztaty odbędą się w weekend 5-6 października 2019 r., w godz. 11.00-15.00 w Muzeum Azji i Pacyfiku, Warszawa, ul.Solec 24

Jest możliwość wzięcia udziału w jednym, pierwszym dniu warsztatów. Natomiast wyjątkowo dla osób, które już brały udział w ostatnim czasie w warsztatach śpiewu indyjskiego Michała Rudasia, jest możliwość zapisu tylko na drugi dzień.

Koszt dwudniowych warsztatów: 190zł

Koszt jednodniowych warsztatów: 100zł

 

Opłata za warsztaty nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji z udziału w warsztatach.

 

W celu zapisania się na warsztaty prosimy o wysłanie mejla na adres:

michalrudas@gmail.com

 

Bilety na warsztaty dostępne w sklepiku muzealnym, codziennie od 10.00 do 18.00 (oprócz poniedziałków i dni świątecznych)

Istnieje również możliwość płatności za warsztaty przelewem bankowym. Dane do przelewu prześlemy w mejlu zwrotnym po dokonaniu zapisów na zajęcia.

 

Liczba miejsc ograniczona.