Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

Warsztaty gry na santurze z Omidem Samari

14.07.2017, 18:00
WSTĘP: 50 zł

Muzeum Azji i Pacyfiku zaprasza na warsztaty gry na santurze, perskim instrumencie strunowym, które poprowadzi Omid Samari, muzyk z Iranu, absolwent Akademii Muzycznej w Teheranie. Gra przede wszystkim na irańskich instrumentach perkusyjnych, szczególnie na tombaku, ale także na santurze. Współpracuje z różnymi zespołami takimi jak Chehel Daf, Iliya, Masiha i Mehrvarzan ensemble. Ponadto współpracował z Konserwatorium w Teheranie i Uniwersytetem Elmi Karbordi, a także z Radiem Pyam & Ava oraz stacjami telewizyjnymi i radiowymi w Khuzestanie. Jest członkiem towarzystwa muzycznego „Khane Musighi” w Iranie.

Warsztaty odbędą się w piątek 14 lipca 2017 r. o godz. 18.00.
Muzeum Azji i Pacyfiku, ul. Solec 24 w Warszawie.
(Sala Biblioteki)

Wstęp: 50 zł
Liczba miejsc ograniczona.

Zapisy i informacje o warsztatach: Mohammad Rasouli
kontakt: m_rasooli100@yahoo.com

Bilety można zakupić w sklepiku muzealnym w godzinach otwarcia Muzeum, od wtorku do niedzieli, od 10.00 do 18.00.