Warsztaty gry na santurze z Omidem Samari

14.07.2017, 18:00
WSTĘP: 50 zł

Muzeum Azji i Pacyfiku zaprasza na warsztaty gry na santurze, perskim instrumencie strunowym, które poprowadzi Omid Samari, muzyk z Iranu, absolwent Akademii Muzycznej w Teheranie. Gra przede wszystkim na irańskich instrumentach perkusyjnych, szczególnie na tombaku, ale także na santurze. Współpracuje z różnymi zespołami takimi jak Chehel Daf, Iliya, Masiha i Mehrvarzan ensemble. Ponadto współpracował z Konserwatorium w Teheranie i Uniwersytetem Elmi Karbordi, a także z Radiem Pyam & Ava oraz stacjami telewizyjnymi i radiowymi w Khuzestanie. Jest członkiem towarzystwa muzycznego „Khane Musighi” w Iranie.

Warsztaty odbędą się w piątek 14 lipca 2017 r. o godz. 18.00.
Muzeum Azji i Pacyfiku, ul. Solec 24 w Warszawie.
(Sala Biblioteki)

Wstęp: 50 zł
Liczba miejsc ograniczona.

Zapisy i informacje o warsztatach: Mohammad Rasouli
kontakt: m_rasooli100@yahoo.com

Bilety można zakupić w sklepiku muzealnym w godzinach otwarcia Muzeum, od wtorku do niedzieli, od 10.00 do 18.00.