Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

VI DNI AUSTRALII z Albion House oraz Muzeum Azji i Pacyfiku

20.04.2016, 16.00-22.00
WSTĘP: wolny

Dni Australii to ogólnopolska impreza poświęcona nauce, pracy i życiu w Australii, która jest organizowana przez firmę Albion House. 20- letnia historia istnienia na rynku, sprawia że może ona pokazać gościom „kangurolandię” z różnych perspektyw – studentów, mieszkańców, podróżników i pasjonatów.

Z powodu ograniczonej ilości miejsc obowiązują bezpłatne zapisy na cały dzień trwania VI DNI AUSTRALII. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt mailowy warszawa@albionhouse.com.pl lub osobisty odbiór bezpłatnych wejściówek w Muzeum Azji i Pacyfiku od 9 kwietnia. Wszyscy, którzy pojawią się w Muzeum na rozpoczęciu festiwalu (godz.16.00) i wypełnią kupony będą brali udział w losowaniu australijskich nagród, które odbędzie się o godzinie 20.00.

PROGRAM:

15.00 Konsultacje indywidualne dot. wyjazdów do Australii – obowiązują zapisy – liczba miejsc ograniczona – warszawa@albionhouse.com.pl (chcesz się zapisać, podaj w tytule wiadomości miasto – WARSZAWA) oraz interesujący Ciebie temat konsultacji, poczekaj na potwierdzenie spotkania przez naszą konsultantkę) – sala edukacyjna

16.00 Powitanie na VI DNIACH AUSTRALII!

16.10 Didgeridoo by Marta Sapierzyńska oraz Warsztaty gry na didgeridoo – Marta Sapierzyńska

17.00 Oficjalne otwarcie VI DNI AUSTRALII przez Ambasadora Australii w Polsce- Paul Wojciechowski

17.10 Albion House – 20lecie-Oczami polskiego studenta w Australii – czyli jak jest naprawdę?

17.30 Spotkanie z gościem honorowym- Steve Rank- Senior Trade Commissioner z Ambasady Australii

17.45 Face 2 Face z ‚Ozikami’- prosto z Australii specjalnie dla Was

18.00 Busem przez świat, czyli Australia za 8 dolarów dziennie?! Projekt podróżniczy ludzi z wielką pasja i motywacją do zwiedzania świata za pół darmo czując wiatr we włosach – opowie Karol Lewandowski i Aleksandra Ślusarczyk

19.00 Warsztaty – Should I stay or should I go 2 Australia?! – Paweł Wida

19.30 Rozmowa online z bloggerką, autorką książki „Gdzie jest Julia?”. Julia Raczko wyjechała w podróż dookoła świata, z której nigdy nie wróciła. Zakochała się i osiedliła w Brisbane. Połączymy się z nią LIVE.

20.00 Losowanie nagród dla publiczności, zakończenie.

Dodatkowo w Muzeum Azji i Pacyfiku wystawa zdjęć z Australii (razem z CEWE / FOTOJOKER), stoiska z książkami (Wyd.Wielka Litera& Pascal), artefaktami australijskimi, konkursy z nagrodami oraz prezentacji szkół i restauracji specjalizujących się w daniach Australii i Pacyfiku. W Warszawie degustacja australijskich wyrobów przy współpracy z restauracją KALAYA. Dodatkowo podczas Dni Australii odbędzie się inauguracja nowego katalogu- unikatowego informatora o Australii.

Szczegółowy program VI DNI AUSTRALII 2016 znajdziecie na www.dniaustralii.com.


Organizator:

Tomasz Madej