WYDARZENIA

Image article

VI DNI AUSTRALII z Albion House oraz Muzeum Azji i Pacyfiku

20.04.2016, 16.00-22.00
WSTĘP: wolny

Dni Australii to ogólnopolska impreza poświęcona nauce, pracy i życiu w Australii, która jest organizowana przez firmę Albion House. 20- letnia historia istnienia na rynku, sprawia że może ona pokazać gościom „kangurolandię” z różnych perspektyw – studentów, mieszkańców, podróżników i pasjonatów.

Z powodu ograniczonej ilości miejsc obowiązują bezpłatne zapisy na cały dzień trwania VI DNI AUSTRALII. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt mailowy warszawa@albionhouse.com.pl lub osobisty odbiór bezpłatnych wejściówek w Muzeum Azji i Pacyfiku od 9 kwietnia. Wszyscy, którzy pojawią się w Muzeum na rozpoczęciu festiwalu (godz.16.00) i wypełnią kupony będą brali udział w losowaniu australijskich nagród, które odbędzie się o godzinie 20.00.

PROGRAM:

15.00 Konsultacje indywidualne dot. wyjazdów do Australii – obowiązują zapisy – liczba miejsc ograniczona – warszawa@albionhouse.com.pl (chcesz się zapisać, podaj w tytule wiadomości miasto – WARSZAWA) oraz interesujący Ciebie temat konsultacji, poczekaj na potwierdzenie spotkania przez naszą konsultantkę) – sala edukacyjna

16.00 Powitanie na VI DNIACH AUSTRALII!

16.10 Didgeridoo by Marta Sapierzyńska oraz Warsztaty gry na didgeridoo – Marta Sapierzyńska

17.00 Oficjalne otwarcie VI DNI AUSTRALII przez Ambasadora Australii w Polsce- Paul Wojciechowski

17.10 Albion House – 20lecie-Oczami polskiego studenta w Australii – czyli jak jest naprawdę?

17.30 Spotkanie z gościem honorowym- Steve Rank- Senior Trade Commissioner z Ambasady Australii

17.45 Face 2 Face z 'Ozikami’- prosto z Australii specjalnie dla Was

18.00 Busem przez świat, czyli Australia za 8 dolarów dziennie?! Projekt podróżniczy ludzi z wielką pasja i motywacją do zwiedzania świata za pół darmo czując wiatr we włosach – opowie Karol Lewandowski i Aleksandra Ślusarczyk

19.00 Warsztaty – Should I stay or should I go 2 Australia?! – Paweł Wida

19.30 Rozmowa online z bloggerką, autorką książki „Gdzie jest Julia?”. Julia Raczko wyjechała w podróż dookoła świata, z której nigdy nie wróciła. Zakochała się i osiedliła w Brisbane. Połączymy się z nią LIVE.

20.00 Losowanie nagród dla publiczności, zakończenie.

Dodatkowo w Muzeum Azji i Pacyfiku wystawa zdjęć z Australii (razem z CEWE / FOTOJOKER), stoiska z książkami (Wyd.Wielka Litera& Pascal), artefaktami australijskimi, konkursy z nagrodami oraz prezentacji szkół i restauracji specjalizujących się w daniach Australii i Pacyfiku. W Warszawie degustacja australijskich wyrobów przy współpracy z restauracją KALAYA. Dodatkowo podczas Dni Australii odbędzie się inauguracja nowego katalogu- unikatowego informatora o Australii.

Szczegółowy program VI DNI AUSTRALII 2016 znajdziecie na www.dniaustralii.com.


Organizator:

Tomasz Madej