Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

Tradycyjna muzyka Sahary – Mustapha El Boudani /zmiana daty/

17.02.2019, 18:00
WSTĘP: 35 zł, 30 zł

ZMIANA DATY

W związku z żałobą narodową w dn. 15-16.02, koncert odbędzie się w nowym terminie – w niedzielę, 17 lutego o godz. 18.oo.

Zakupione bilety zachowują ważność lub można je zwracać w punkcie zakupu.

17 lutego zapraszamy na koncert Mustaphy El Boudani – „Tradycyjna muzyka Sahary”.

Mustapha El Boudani – urodził się w tradycyjnej, wielodzietnej rodzinie Nomadów i pochodzi z południowej części Maroka, z wioski M’Hamid El Ghizalne, która znajduje się u wrót piasków Sahary. Jest wokalistą, gitarzystą i bębniarzem. Gra na kastanietach – karkabat oraz tańczy. Podczas koncertu muzyk zaprezentuje tradycyjny, autentyczny folklor oraz muzykę saharyjską graną w obecnych czasach (tu – gitara elektryczna). Utwory śpiewane są w języku Hassani (dialekcie Hassaniya). Piosenki opowiadają o przyrodzie, ludziach, zwierzętach, gwiazdach, miłości, Bogu, pustyni. Muzyk pracuje w Stowarzyszeniu Współpracy Polsko-Marokańskiej „Africae Deserta Project” i realizuje projekt „Górale na Saharze – Nomadzi w Beskidach”. Współpracuje z Fundacją Braci Golec i uczestniczy w imprezach w ramach projektu „Karpaty Łączą”. W 2008 roku ukazała się płyta CD El Boudani Mus „Nomad”, na której zagrali również nasi Górale Żywieccy – Kapela Po Pieronie oraz DudySkrzypce.

Koncert organizowany w ramach obchodów 60-lecia polsko-marokańskich stosunków dyplomatycznych, objęty honorowym patronatem Ambasady Królestwa Maroka.

Bilety: 35 zł, 30 zł
Liczba miejsc ograniczona.

Organizatorzy:
Africae Deserta Project – Stowarzyszenie Współpracy Polsko – Marokańskiej
Karolina Krzywicka (MAiP)

Patronat honorowy: Ambasada Królestwa Maroka