Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

Szlakiem pielgrzymim Strumiłły. W poszukiwaniu mitycznej Azji.

25.06.2021 - 25.06.2021

Zapraszmy do udziału w spotkaniu poświęconym „pielgrzymowi z okiem otwartym” – mistrzowi Andrzejowi Strumille. Wykład będzie dotyczył pasji pielgrzyma – artysty, jego inspiracji oraz fascynacji mistyką Dalekiego Wschodu. Spotkanie poprowadzi Maciej Magura Goralski – konsultant albumu Azja.Sacrum, na bazie którego powstała aktualna wystawa w Galeria Współczesnej Sztuki Sakralnej „Dom Praczki”

Maciej Magura Góralski współpracował wiele lat z Andrzejem Strumiłło, przy wystawach i spotkaniach muzealnych w Muzeum Azji i Pacyfiku. Artysta był mocno związany z Muzeum – wzbogacał je swoimi kolekcjami, oraz własnymi pracami. Przez wiele kadencji zasiadał w Radzie Muzealnej, był też autorem jego pierwszego oficjalnego logo.
Maciej Magura Góralski jest muzykiem, orientalistą, autorem tekstów. Grał w zespołach: Kryzys, Bakszysz, Rastaar, był prezenterem Radiostacji, Radia Kampus, Jazz Radia. Jest kustoszem w Muzeum Azji i Pacyfiku gdzie zajmuje się sztuką buddyjską, taoistyczną, chińską.

Podczas wydarzenia będziecie mogli kupić album Azja.Sacrum – ostatnią autorską książkę Andrzeja Strumiłły, w której pokazuje czytelnikowi bogactwo kulturowe Dalekiego Wschodu

Spotkanie odbędzie się w Galerii Współczesnej Sztuki Sakralnej „Dom Praczki” na ul. Zamkowa 5/7, 25-009 w Kielcach!
Data wydarzenia: piątek 25 czerwca o godz. 18:00