Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

Słowa nieulotne – finisaż wystawy

16.02.2020, 11:00
WSTĘP: wolny

W niedzielę, 16 lutego, zapraszamy na finisaż wystawy „Słowa nieulotne” pismo w kulturach świata”.

 

Program wydarzenia:

11.00 – oprowadzanie

Po wystawie oprowadza kuratorka – Dominika Kossowska-Janik.

 

12.00 – Zapisane pod skórą. Tatuaż etniczny – warsztaty rodzinne

/brak wolnych miejsc/

Czy wiesz, kto mógł kiedyś zostać tatuatorem? Odpowiedź na te i inne pytania uzyskają uczestnicy zajęć, którzy odbędą podróż do Azji i na wyspy Pacyfiku. W trakcie zajęć zobaczą tradycyjne przyrządy należące m.in. do szamanów z Wysp Mentawai oraz tajskich mistrzów. Opowiemy o symbolice znaków pod skórą, a w części warsztatowej, najmłodsi spróbują swoich sił w tradycyjnym tatuowaniu.

 

 

13.00-18.00

– nauka kaligrafii chińskiej prowadzona przez nauczycieli z Instytutu Konfucjusza przy Akademii Finansów i Biznesu Vistula

– pisanie imion w pismach azjatyckich (tajskim, bengalskim)

– wykonywanie napisów w piśmie klinowym, pod czujnym okiem członków Koła Wschodu Starożytnego `Bit ummani.

 

Wstęp wolny