Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

Powitanie chińskiego Roku Brązowego Psa – koncert Anny Krysztofiak

27.01.2018, 18:00
WSTĘP: 30 zł, 25 zł

27 stycznia 2018 roku zapraszamy na koncert Anny Krysztofiak – „Powitanie chińskiego Roku Brązowego Psa”.
Koncert odbędzie się w ramach cyklu „Wszystkie dźwięki Azji. Na muzycznych szlakach Bliskiego i Dalekiego Wschodu”, promującego ekspozycję stałą „Strefa dźwięków”.

Według zapowiedzi, nadchodzący Rok Ziemskiego Brązowego Psa, ma być dla wszystkich o wiele korzystniejszym czasem aniżeli miniony rok Ognistego Koguta. Ale to nie jedyny powód aby świętować. Piękno i bogactwo chińskich tradycji noworocznych są wystarczającą zachętą same przez się. Przybądźmy zatem powitać razem nowy Rok Psa w Muzeum Azji i Pacyfiku. W programie pojawi się tradycyjna muzyka chińska, a także zagadki i wspólna nauka piosenki noworocznej. Tradycyjne instrumenty chińskie zabrzmią w rękach Anny Krysztofiak, która także zaśpiewa i opowie o chińskich zwyczajach świątecznych. Usłyszymy cytry guzheng i guqin, skrzypce chińskie erhu i zhonghu, piszczałkę hulusi, a także lutnię nanguan pipę, na której wykonuje się unikalną, niezwykle archaiczną muzykę nanguan.

Anna Krysztofiak jest artystką Chóru Filharmonii Łódzkiej, wielokrotnie występującą jako solistka chóru oraz solistka – wokalistka w koncertach w kraju i za granicą. Jako multiinstrumentalistka wykonuje muzykę na szeregu instrumentów chińskich i japońskich, a także na europejskich instrumentach dawnych. Jest jedną z dwojga Europejczyków na świecie grających muzykę nanguan. Kształciła się indywidualnie i na kursach mistrzowskich m.in. u Olgi Pasiecznik, Nicolasa Parle, Marka Caudle, Marka Toporowskiego, Kyoko Kubota, Lin Po Chi, Wang Xinxin oraz u innych nauczycieli w Brukseli, Quanzhou i Tajpej. Odbywała praktykę w budownictwie organowym w pracowni organmistrzowskiej Manufacture d’Orgue de Bruxelles Patrick Collon. Przez rok pełniła funkcję organisty parafii polskiej przy kościele Notre Dame de la Chapelle w Brukseli. Występowała jako solistka z The Harp Consort, Andrew Lawrence-King, a także wielokrotnie z Marią Pomianowską i jej zespołem. Koncertowała na wielu festiwalach, prowadziła też własny, autorski festiwal w Muzeum Łazienek Królewskich Muzyka w Ogrodzie Chińskim , gromadzący wielką liczbę słuchaczy. Anna Krysztofiak brała udział w reportażach telewizyjnych dla luksemburskiego RTL-u, TVP, TV Regionalnej i TV Toya. Została nagrodzona stypendiami artystycznymi i naukowymi, w tym także stypendium rządowym Tajwanu, dzięki któremu mogła studiować tradycyjną muzykę chińską w Taipei National University of the Arts w klasie prof. Lin Po Chi. W ostatnim czasie otrzymała nagrodę za działalność artystyczną z rąk Marszałka Województwa Łódzkiego.

27 stycznia 2018 r., godz. 18.00
Muzeum Azji i Pacyfiku, ul. Solec 24 w Warszawie

Bilety: 30 zł, 25 zł, dostępne w sklepiku muzealnym codziennie od 10.00 do 18.00 (oprócz poniedziałków i dni świątecznych).
Liczba miejsc ograniczona.

Organizacja: kustosz Karolina Krzywicka