Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

Otedama – Japońska Gra Zręcznościowa – warsztaty rodzinne

14.04.2018, 10:15

[aktualizacja]

Drodzy Państwo! Mamy już komplet uczestników na najbliższe warsztaty „Otedama – Japońska Gra Zręcznościowa”

Zachęcamy do zapisywania się do newslettera edukacyjnego, w którym będziemy informować o planowanych przez nas wydarzeniach. Prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres: edukacja@muzeumazji.pl

————————————————————————————————————————————————————————–

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu warsztatów rodzinnych, poświęcone japońskiej grze zręcznościowej – otedamie.

W pierwszej części zajęć Tomasz Madej (Dział Edukacyjny) zapozna uczestników z historią gry, nauczy podstawowych trików, a także zademonstruje inne odmiany gry, znajdujące się w ścisłym repertuarze gier i zabaw dzieci na całym świecie, na przykładach ze swojej kolekcji – z Indonezji, Korei Południowej, Mongolii, Hiszpanii i Polski.

W drugiej części Ewa Soszko (Pracownia Konserwacji Zbiorów) pokaże, że atrakcyjne spędzenie czasu wolnego nie musi być związane z zakupem drogich zabawek. Wystarczy odrobina wyobraźni i chęci do zaangażowania się w rodzinne działanie. Pod jej okiem rodziny wykonają własne zestawy niezbędne do zabawy w domu.

Gra w otedamę rozwija sprawności manualne, spostrzegawczość, refleks, wyobraźnię i kreatywność – to wszystko na najbliższych warsztatach w Muzeum Azji i Pacyfiku.
—————————————————————————————–
Informacje praktyczne:
Warsztaty odbędą się w sobotę 14 kwietnia.
– 10.15 – pierwsza grupa (muzeum jest czynne od 10.00);
– 12.15- druga grupa.
Warsztaty przeznaczone są dla dzieci w wieku 6 -12 lat.
Wstęp 25 zł (bilet rodzinny dla dziecka i opiekuna; dla drugiego i kolejnego dziecka lub opiekuna – 15 zł).
Liczba miejsc jest ograniczona. Przyjmujemy zapisy na warsztaty wyłącznie drogą mailową, prosimy wysyłać zgłoszenia na adres: dorotapasek@muzeumazji.pl
W tytule maila prosimy wpisać OTEDAMA. Natomiast w treści imię i wiek dziecka.