Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

Noc Tygrysa w Muzeum Azji i Pacyfiku

18.05.2019 - 19.05.2019

W tym roku, podczas Nocy Muzeów, Muzeum Azji i Pacyfiku zabierze swoich gości do krainy tygrysa, kraju w Azji Południowej – Bangladeszu. To właśnie tygrys bengalski będzie bohaterem naszego wydarzenia i pojawi się osobiście w przestrzeni Muzeum.

Odwiedzający Muzeum, zarówno mali, jaki i duzi będą mogli nie tylko spotkać się oko w oko z tygrysem czy przybić z nim piątkę, ale także podziwiać tańce z Azji Południowej i wziąć udział w autorskim oprowadzaniu po nowej wystawie „Nodir Kule Kule – Z biegiem rzeki. Sztuka Bangladeszu”.
Ponadto ta noc będzie doskonałą okazją, aby przymierzyć stroje bangladeskie, zapisać swoje imię po bengalsku, czy przyozdobić dłoń wzorami z henny. Na najmłodszych będą czekać tygrysie maski oraz wiele innych atrakcji.

W trakcie Nocy Tygrysa organizacja WWF Polska będzie prowadziła zbiórkę na rzecz ochrony tygrysów w Azji, a w muzealnej kawiarni Lotus będą mogli Państwo kosztować przysmaki z Azji.

 

 

 

Pełen program wydarzeń związanych z Nocą Muzeów znajduje się na stronie www.um.warszawa.pl/nocmuzeow/ oraz w aplikacji Going!