Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

Muzyka opadających kwiatów wiśni – koncert Anny Krysztofiak

25.03.2018, 18:00
WSTĘP: 30 zł, 25 zł

25 marca zapraszamy na koncert Anny Krysztofiak – „Muzyka opadających kwiatów wiśni”.

Koncert muzyki japońskiej, wsłuchanie się w dźwięki ukryte w opadających płatkach przekwitłych wiśni, to sposób na alternatywne spędzenie wieczoru w refleksyjnym czasie Niedzieli Palmowej.
Pełne melancholii, a zarazem przeniknięte pustką piękno wabi-sabi, wybrzmiewa we wszystkich instrumentach japońskich jakie usłyszymy tego wieczoru: w koto, yakumogoto, ichigenkinie, shakuhachi, shamisenie, w lutni biwa, czy w bębenku tsuzumi. Program ten Anna Krysztofiak prezentowała japońskiej księżnej Hisako Takamado podczas jej ostatniej wizyty w Polsce, w 2015 roku.

Anna Krysztofiak jest artystką Chóru Filharmonii Łódzkiej. Jako multiinstrumentalistka wykonuje muzykę na instrumentach dawnych i ludowych oraz na szeregu instrumentów chińskich i japońskich, a także na arabskiej lutni oud.

Koncert w ramach cyklu muzycznych spotkań „Wszystkie dźwięki Azji. Na muzycznych szlakach Bliskiego i Dalekiego Wschodu”, promującego ekspozycję stałą Strefa Dźwięków.
https://www.muzeumazji.pl/wystawy/wystawa-stala/

Niedziela, 25 marca 2018 r., g. 18.00

Bilety na koncert: 30 zł, 25 zł (dostępne w sklepiku muzealnym).
Liczba miejsca ograniczona.