Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

Muzyka Maroka – koncert Abdou Ouardi & Friends

23.11.2019, 18:00

W sobotę, 23 listopada, zapraszamy do Muzeum Azji i Pacyfiku, na koncert muzyki z Maroka.
W programie koncertu znajdą się tradycyjne pieśni Berberów, utwory z Sahary, a także pieśni Żydów sefardyjskich i klasyczne pieśni arabskie, które oddają bogactwo i zróżnicowanie tradycji muzycznych różnych grup etnicznych Maroka. Zaprezentuje je Abdou Ouardi – mistrz lutni arabskiej oud i kanunu, wokalista oraz wykładowca w konserwatorium muzycznym w Safi. Wielokrotnie występował na koncertach w Maroku i zagranicą. W ostatnich latach koncertował także w Polsce, wraz z grupą Jawa Ensemble: multiinstrumentalistą Lucyanem Wesołowskim i Adamem Rozenmanem. W 2018 roku wziął udział w prestiżowym Festival of Sacred Music w Fezie. Obecnie współpracuje z wieloma muzykami z całego świata, w tym z Aradem Emamgholi. Gościem specjalnym koncertu będzie wokalistka z Maroka – Samiya Koessler.
Podczas koncertu usłyszymy melodie i pieśni w języku arabskim, berberyjskim, hebrajskim, ladino i hiszpańskim.

Wystąpią:
Abdou Ouardi (oud, kanun, wokal)
Samiya Koessler (wokal)
Lucyan Wesołowski (bansuri, sitar)
Arad Emamgholi (daf)

Koncert organizowany w ramach cyklu „Wszystkie dźwięki Azji. Na muzycznych szlakach Bliskiego i Dalekiego Wschodu”, promującego wystawę stałą „Strefa Dźwięków”.

Bilety w cenie 35 zł, 30 zł (ulgowy) dostępne są także w przedsprzedaży, codziennie w godz. 10.00-18.00, oprócz poniedziałków i świąt.
Liczba miejsc ograniczona.

Organizacja: kustosz Karolina Krzywicka