Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

 1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
 2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
 3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
 5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
 6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
 8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

MANGAFEST 2016

16.04.2016, 10.00-20.00
WSTĘP: wolny

Muzeum Azji i Pacyfiku, Komikslandia oraz telewizja BziCool.pl zapraszają na wyjątkowy dzień poświęcony kulturze i rozrywce japońskiej.

W programie między innymi:

 • wykłady i prelekcje poświęcone demonologii japońskiej, horrorom, różnym aspektom popkultury, m.in. mandze i anime;
 • koncerty (tancerka TomoNyan);
 • pokazy sceniczne (cosplay, podczas którego uczestnicy przebiorą się za popularne postacie z japońskich animacji i innych filmów);
 • warsztaty tańca (J-POP i K-POP);
 • turnieje tradycyjnych gier Klubu Japońskiego: go, shogi, hanafuda, mahjong;
 • „talent show” dla uczestników, którzy na różne sposoby inspirują się Japonią;

Impreza odbędzie się w dwóch turach: 11.00-15.00 oraz 15.00-20.00.

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Informację o zapisach i regulamin można znaleźć na stronie: www.mangafest.pl

W ZWIĄZKU Z WYCZERPANIEM LIMITU MIEJSC ZAPISY NA MANGAFEST  ZOSTAŁY ZAKOŃCZONE


Organizator:

Michał Kuśnierz