Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

Koncert muzyki kurdyjskiej

19.06.2021 - 19.06.2021
WSTĘP: Biletowany

19 czerwca Muzeum Azji i Pacyfiku zaprasza na wyjątkowy koncert tradycyjnej muzyki kurdyjskiej, którą zaprezentują znakomici artyści:

FERESHTEH BIDAD – wokal
JAHYAR IRANI – santur
ARAD EMAMGHOLI – daf
APSARA AFSANESARA – taniec

W programie koncertu znajdą się pieśni kurdyjskie w wykonaniu FERESHTEH BIDAD, wokalistki, która wystąpi po raz pierwszy przed polską publicznością. Towarzyszyć jej będą na scenie: ARAD EMAMGHOLI –wirtuoz dafu, tradycyjnego bliskowschodniego bębna obręczowego oraz JAHYAR IRANI – mistrz santuru, jednego z najstarszych i najważniejszych instrumentów perskiej muzyki klasycznej. Dopełnieniem koncertu będzie taniec kurdyjski w wykonaniu Apsary Afsanesary, tancerki specjalizującej się w tańcach z Iranu i Azji Centralnej.

Koncert należy do wydarzeń towarzyszących aktualnej wystawie czasowej „Kobieta, życie, wolność – życie codzienne i zaangażowanie społeczne kurdyjskich kobiet w Kurdystanie i diasporze„, dostępnej do 30 czerwca 2021 r.

Sobota, 19 czerwca, godz. 18.00
Muzeum Azji i Pacyfiku,
ul. Solec 24 w Warszawie

Bilety: 40 zł, 35 zł

Liczba miejsc ograniczona!
Bilety dostępne w przedsprzedaży w sklepiku muzealnym, codziennie w godz. 12.00-18.00 (oprócz poniedziałków).

Koncert organizowany z zachowaniem zasad bezpieczeństwa związanych z pandemią Covid19. Uczestnicy wydarzenia mają obowiązek nosić maseczki ochronne.