Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

Koncert muzyki indyjskiej – Jignesh Sheth & Lucjan Wesołowski

20.01.2018, 18:00
WSTĘP: 30 zł, 25 zł

20 stycznia zapraszamy do Muzeum Azji i Pacyfiku na koncert muzyki indyjskiej, w ramach naszego cyklu spotkań „Wszystkie dźwięki Azji. Na muzycznych szlakach Bliskiego i Dalekiego Wschodu”, promującego ekspozycję stałą „Strefa dźwięków”: https://www.muzeumazji.pl/wystawy/wystawa-stala/

Podczas koncertu usłyszymy i zobaczymy troje artystów z Indii i Polski, których łączy miłość do sztuki Indii.

Jignesh Sheth, wirtuoz indyjskich bębnów tabla, założyciel szkoły muzycznej versatile, zdobył nagrody na prestiżowych konkursach, wystąpił na festiwalach w Egipcie i Libii. Jego żona Jigna Dixit jest znakomitą wykonawczynią i nauczycielką tradycyjnego indyjskiego stylu tańca kathak.

Lucjan Wesołowski (Lucyan) jest jednym z nielicznych polskich muzyków grających na indyjskich instrumentach sitar (instrument strunowy z rodziny instrumentów lutniowych) i bansuri (flet bambusowy). Gra też na innych instrumentach i komponuje, śpiewa piosenki poetyckie. Nagrał 29 CD z własną muzyką wydanych w Polsce, we Włoszech, USA i na Węgrzech. Pokaże słuchaczom, oprócz instrumentów na których zagra, także inne, rzadko spotykane instrumenty indyjskie jak sarod i esraj.

Repertuar koncertu to utwory indyjskie oraz kompozycje Lucyana oparte na motywach indyjskich.

Słuchacze będą mogli przyłączyć się do muzyków, śpiewając wraz z nimi mantry.

Sobota 20 stycznia 2018 r., godz. 18.00
Bilety: 30 zł, 25 zł
(dostępne w przedsprzedaży w sklepiku muzealnym, codziennie oprócz poniedziałków i świąt, w godz. 10.00-18.00).
Liczba miejsc ograniczona.