Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

 1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
 2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
 3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
 5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
 6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
 8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

Koncert muzyczny „Świat Orientu”

4.09.2021 - 4.09.2021
WSTĘP: Biletowany
CYKL: Muzyczny Świat Orientu

W sobotę 4 września, zapraszamy na koncert akustyczny „Muzyczny Świat Orientu” w wykonaniu zespołu „Sentido”, który w swoim repertuarze posiada utwory z kręgu muzyki bliskowschodniej, bałkańskiej i sefardyjskiej, aż po rytmy latynoamerykańskie..

Zespół „Sentido” tworzą wspaniali muzycy multiinstrumentaliści: Karolina Matuszkiewicz – wokal, skrzypce, suka, kemanche, Arad Emamgholi – daf, tombak, wokal oraz Piotr Kopietz – akordeon, aranżacje, kierownictwo artystyczne.
W programie koncertu usłyszymy m.in.: „Daichovo Horo”, „Sevdana, Gankino Horo”, „Adio Querida”, „Ay Mancebo” i „Ucisz serce”.

Koncert organizowany w ramach cyklu „Wszystkie dźwięki Azji. Na muzycznych szlakach Bliskiego i Dalekiego Wschodu”.

Sobota, 4 września, godz. 18.00
Muzeum Azji i Pacyfiku, ul. Solec 24, w Warszawie.
Bilety: 35 zł, 30 zł

Bilety można nabyć w przedsprzedaży i przed koncertem w sklepie muzealnym, codziennie od 12.00 do 18.00 (oprócz poniedziałków).

Liczba miejsc ograniczona!
Podczas koncertu będzie można nabyć nowowydaną płytę zespołu „Muzyczny Świat Orientu”!

O artystach:

 • Karolina Matuszkiewicz – skrzypaczka, wokalistka, multiinstrumentalistka. Absolwentka UMFC w Warszawie w
  klasie skrzypiec oraz AM w Krakowie w klasie fideli kolanowych. Koncertuje na rzadko spotykanych instrumentach, takich jak: kemanche, suka biłgorajska, fidel płocka, kobyz. Na stałe współpracuje z prof. Marią Pomianowską, Karoliną Cichą, Nikola Kołodziejczykiem, Gerardem Edery i Piotrem Kopietzem oraz okazjonalnie z zespołem „Kapela ze wsi Warszawa”. Jest założycielką zespołów T/Aboret, Karma Trio, Wiklinowa, Andre & the Giants (Rozen). Koncertowała w Rosji, Indiach, RPA, Wietnamie, Chinach, Tunezji, Anglii, Szkocji, Niemczech, Danii, Białorusi, na Węgrzech, na Litwie, we Włoszech, we Francji i w Polsce. Jest laureatką wielu prestiżowych konkursów w dziedzinie muzyki tradycyjnej. Dwukrotne zakwalifikowanie się do Finału konkursu „Nowa Tradycja” w Warszawie wraz z zespołem „T/Aboret”
 • Arad Emamgholi – urodził się w 1983 roku w Sanandadż w irańskim Kurdystanie. W wieku 5 lat rozpoczął naukę gry na dafie – tradycyjnym irańskim bębnie obręczowym. Od 1992 roku prowadzi intensywną działalność koncertową występując na prestiżowych festiwalach muzycznych i w uznanych salach koncertowych całego świata. Prowadzi także regularnie kursy mistrzowskie gry na dafie. Występował z wieloma uznanymi artystami i zespołami w Iranie i poza jego granicami. W 2005 roku został wydany w Iranie jego debiutancki album „Shur-e Daf”. W 2002 roku ukończył studia z zakresu kinematografii na Uniwersytecie w Teheranie. Od 2016 roku mieszka na stałe w Warszawie. W 2019 roku założył irańsko-polskie trio perkusyjne o nazwie „Shapol”, które rok później wydało swój pierwszy album.
 • Piotr Kopietz – multiinstrumentalista, aranżer, kompozytor. Absolwent Akademii Muzycznej im. Fryderyka
  Chopina w Warszawie w klasie akordeonu prof. Klaudiusza Barana. Umiejętności wykonawcze doskonalił również na Universität für Musik und darstellende Kunst w Grazu (Austria) w klasie prof. Janne Rättyä. Należy do grona kilku muzyków w Polsce grających na narodowym instrumencie argentyńskim – bandoneonie oraz jest jednym z niewielu koncertujących na rzadkim instrumencie francuskim – akordinie