Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

Kimia – widowisko taneczne

18.01.2020, 18:00
WSTĘP: 35 zł, 30 zł

18 stycznia zapraszamy na widowisko taneczne „KIMIA”, na podstawie prawdziwej historii Kimii, perskiej królewny, pasierbicy Rumiego i żony Szamsa z Tabrizu.

Reżyseria: Mojgan Maghooli
Choreografia: Khatoon Fallah

Wystąpią:
Khatoon Fallah, Farhan Khansari, Monika Złahoda-Burg

Kimia była córką perskiego władcy Mohammada Szacha. Po jego śmierci, matka Kimii poślubiła Dżalaluddina Rumiego, najwybitniejszego poetę sufickiego i mistyka. Wtedy życie Kimii, przywykłej do luksusu, odmieniło się i zainteresowała się filozofią. Wyszła za mąż za starszego od niej o trzydzieści pięć lat Szamsa z Tabrizu, mistyka, poety i filozofa, który obdarzył ją niemal obsesyjną miłością. Pewnego razu Kimia odwiedziła swoich przyjaciół, co nie spodobało się jej mężowi i doprowadziło do kłótni. Kimia zachorowała i trzy dni później zmarła. Zrozpaczony po utracie ukochanej Szams oszalał i opuścił swój dom po 7 dniach, nigdy nie został znaleziony.

Liczba miejsc ograniczona.
Bilety dostępne w sklepie muzealnym codziennie od 10.00 do 18.00, oprócz poniedziałków i świąt.