Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

HINA MATSURI – warsztaty rodzinne

7.03.2020
Drodzy Państwo! Mamy już komplet uczestników na najbliższe warsztaty rodzinne „Hina Matsuri”.
 
Zachęcamy do zapisywania się do newslettera edukacyjnego, w którym będziemy informować o planowanych przez nas wydarzeniach. Prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres: edukacja@muzeumazji.pl
————————————————————

Jeden dzień dziecka? To stanowczo za mało. W Japonii dziewczynki i chłopcy mają swoje święta.

3 marca obchodzi się Święto Dziewcząt, nazywane również Świętem Lalek, Hina Matsuri. Tradycyjnie na dwa tygodnie przed tym dniem w najbardziej reprezentacyjnej części japońskich domów stawiane jest wielostopniowe podium przykryte czerwoną tkaniną. Na nim dziewczynki umieszczają komplet lalek zwany hina ningyo, który przedstawia postacie dworu cesarskiego. Ich prezentacja podczas święta obok niezaprzeczalnej funkcji dekoracyjnej ma przede wszystkim zapewnić szczęście, zdrowie i powodzenie mieszkającym w domu dziewczynkom.

W trakcie spotkania poświęconego Hina Matsuri będziemy twórczo działać. Mając do dyspozycji kolorowy filc, kolorowe muliny, wstążki, igły i nożyczki uszyjemy własną laleczkę.

Warsztaty poprowadzi Pani Joanna Michalska i Tomasz Madej (MAiP).

Patronat: Miasto Dzieci http://miastodzieci.pl/warszawa

INFORMACJE PRAKTYCZNE

Warsztaty odbędą się w sobotę 7 marca o godzinie 10.15 i 12.15. Przeznaczone są dla dzieci w wieku 6 -12 lat wraz z opiekunem.

Wstęp 35 zł (bilet rodzinny dla dziecka i opiekuna; dla drugiego i kolejnego dziecka lub opiekuna – 20 zł).

Liczba miejsc jest ograniczona. Przyjmujemy zapisy na warsztaty wyłącznie drogą mailową, prosimy wysyłać zgłoszenia na adres: tomaszmadej@muzeumazji.pl

W tytule maila prosimy wpisać „HINA MATSURI”, a w treści maila wiek i imię dziecka, nazwisko opiekuna oraz preferowaną godzinę. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń i otrzymanie maila potwierdzającego rezerwacje.